Ludzie uważali, że jest dla niej za brzydki. Swoją zmianą zaskoczył wszystkich, a zwłaszcza ją

Mówi się, że “przeciwieństwa się przyciągają”. Coś w tym w sumie jest, a para, którą za chwilę zobaczycie, jest tego najlepszym dowodem. Nie chodzi tu oczywiście o wygląd, ale o podejście do niego…

Ona

Clara Belle to jedna z tych kobiet, które zawsze nienagannie wyglądają i doskonale się prezentują. Dobrze wie, co to styl i zna najnowsze trendy wizażowe.

1

On

Brandon – co tu dużo kryć… Moda nigdy nie była w centrum jego zainteresowań. Jeśli idzie o styl, to miał bardzo specyficzny. Rzadko zakładał cokolwiek innego niż dżinsy i zwykły T-shirt. Od dawna nosił długie włosy i brodę. Niestety wyglądało to bardzo niedbale.

2

Ludzie

Inni, przyglądający się im bardzo powierzchownie, mijając parę na ulicy, często zastanawiali się nad tym, co tak piękna dziewczyna, jak Clara, robi z takim mężczyzną. Tak było naprawdę. Niestety, na świecie wciąż jest wielu ludzi, którzy oceniają resztę przez pryzmat wyglądu, a nie tego, jacy są w środku.

Niespodzianka

Brandon postanowił w końcu, że pod zmyślonym pretekstem zaprosi Clarę do programu telewizyjnego, w którym pod okiem profesjonalistki podda się totalnej metamorfozie. Jak pomyślał tak też zrobił. Jesteście ciekawi, jak na jego zmianę zareagowała dziewczyna? Otóż nawet nie próbowała ukryć wzruszenia…

3

Miała ku temu prawdziwy powód:

4

Przystojniak, prawda?

5

To jednak nie wszystko…

Brandon miał dla swojej ukochanej jeszcze jedną niespodziankę. Gdy pojawił się taki odmieniony, uklęknął przed nią i zadał jej jedno, bardzo ważne pytanie. Domyślacie się jakie? Tak, poprosił ją, aby została jego żoną.

6

7

Zgodziła się!

Share

Dodaj komentarz