Spójrz na swoją dłoń i oceń długość małego palca. Mówi o Tobie więcej niż może się wydawać

Każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma zarówno dobre, jak i złe cechy charakteru. I choć niektórym ciężko w to uwierzyć, okazuje się, że budowa naszego ciała jest idealnym odzwierciedleniem tego, jacy tak naprawdę jesteśmy. Jego kształt i postawa mówią o nas więcej, niż mogłoby Ci się wydawać.

Ostatnio przeprowadzone badania wykazały, że kształt naszych palców może wskazać na pewne cechy danej osoby. Sekret tkwi w długości palca serdecznego i małego. Otóż istnieją trzy różne typy dłoni: A, B i C. Sprawdź, do której grupy należysz i co to oznacza. Przy okazji dowiesz się jeszcze paru ciekawych rzeczy.

1

Typ A

2

Ludzie, którzy mają układ dłoni typu A, są niedostępni i nie lubią dzielić się swoimi uczuciami. Mają tendencję do przedstawiania siebie jako silniejszych i bardziej doświadczonych, niż w rzeczywistości są. Nie cierpią nieuczciwości, kłamstw i hipokryzji. Wydają się być bardzo wrażliwi na emocje innych. Nie są zbyt tolerancyjni, dlatego szybko stają się aroganccy i ekscentryczni. Mimo wszystko mają wielkie serca i lubią pomagać innym.

Typ B

3

Ludzie z dłonią typu B są lojalni, oddani i będą poświęcać całą swoją uwagę osobom, które kochają. W głębi duszy są bardzo wrażliwi, ale robią wszystko, aby tego nie pokazywać. Boją się zranienia, mimo, że z reguły wyglądają na spokojnych i opanowanych. I choć wydawać by się mogło, że do pełni szczęścia nie potrzebują nikogo, nic bardziej mylnego – marzą o posiadaniu bratniej duszy jak nikt inny! Pamiętaj, że nawet jeśli osoby typu B zostaną zranione, będą dusić to w sobie.

Typ C

4

Ludzie typu C szybko zapominają o przeszłości, a szczególnie o sytuacjach, które je drażnią. Lubią stawać czoła nieznanemu. Szanują opinie innych ludzi, ale czasem wydają się być apodyktyczni z powodu swojego ego. Często jednak to oni pierwsi przepraszają. Osoby należące do tej grupy są zatem bardzo ostrożne i raczej nie lubią dzielić się z innymi swoimi uczuciami. Są proste i z reguły same radzą sobie z własnymi problemami. Chcą, aby ludzie im ufali i mogli na nich polegać. Doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Mają poukładane priorytety i z łatwością odróżniają dobro od zła.

Share

Dodaj komentarz