Nie uwierzysz na jaki pomysł wpadła ta agencja nieruchomości, aby sprzedać dom

Dziś przedstawiamy artykuł z serii: „Czego to ludzie nie wymyślą”. W każdej działalności gospodarczej konkurencja jest tak duża, że wszyscy prześcigają się w poszukiwaniu coraz to ciekawszych pomysłów, które pozwolą się im wyróżnić na tle konkurencji.

W branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, od dawna stosuje się profesjonalne prezentacje, zatrudnia specjalistów od home stagingu, którzy przy niewielkiej inwestycji odkryją przed potencjalnym nabywcą atuty nieruchomości. Reklamy, ogłoszenia, profesjonalne zdjęcia, a nawet filmy z drona. Wydaje się, że wszystkie sposoby na skuteczną sprzedaż zostały już wymyślone.

1

Tymczasem pewna agencja nieruchomości wymyśliła oryginalny sposób na prezentację. Zaprasza klientów do wagonika mini rollecoastera i po rozlokowanych na całej nieruchomości torach, przewozi potencjalnych nabywców po całym domu i terenie wokół niego.

Czy poziom satysfakcji i emocji z przejażdżki czyni klientów bardziej skłonnymi do nabycia nieruchomości? Nie mamy takich informacji. Ale nie można odmówić pomysłowi oryginalności. Jak sądzicie czy sposób jest również skuteczny. Podoba wam się?


Source: youtube.com

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz