Kobieta zawinęła mokre włosy w koszulkę. Gdy rano ją ściągnęła, efekt był nieziemski

Kreatorzy trendów są zgodni, w tym sezonie żegnamy już sztucznie wyprostowane włosy. Do mody wracają zaś włosy naturalnie lekko pofalowane, kręcone, a nawet tak zwany wet look, sprawiający wrażenie jakbyś wyszła dopiero spod prysznica.

Jeśli się właśnie ucieszyłaś, że teraz już nic nie musisz, tylko umyć włosy i pięknie wyglądać, to musimy cię niestety rozczarować. Modny „naturalny wygląd” niewiele ma wspólnego z włosami nie poddanymi żadnym zabiegom. Wręcz przeciwnie „naturalny wygląd” osiąga się wcale nie łatwo. Im bardziej naturalny efekt, tym więcej zabiegów trzeba i więcej czasu należy spędzić w fotelu fryzjerskim.

Jest jednak sposób, by tego uniknąć. Nie napracować się, a olśnić wszystkich rewelacyjną i najmodniejszą fryzurą. W dodatku jest on prosty, tani i skuteczny! Potrzebujesz tylko: preparatu podkreślającego loki i zwykłej bawełnianej koszulki.

Co musisz zrobić?

Umyj włosy jak zwykle, spłucz, nałóż odżywkę i spłucz ponownie. Osusz włosy ręcznikiem, a potem dokładnie rozczesz. Następnie wetrzyj we włosy preparat podkreślający loki. Teraz przyszedł czas na punkt kulminacyjny tego rewelacyjnego sposobu. Musisz użyć koszulki. A jak? Wszystko jest pokazane na poniższym filmiku.

Wypróbuj ten rewelacyjny sposób, który nie wymaga żadnych drogich preparatów, męczenia się całą noc w twardych wałkach, czy niszczenia włosów gorącymi lokówkami. I nie zostawiaj tajemnicy dla siebie!


Source: youtube.com

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz