Niespodziankę od żony zapamięta do końca życia. Zaskoczyła go tak mocno, że wylądował na ziemi zalany łzami. Zobaczcie co mu zrobiła

Mieszkanie daleko od rodziny jest trudne. Oczywiście istnieją telefony, skajpowanie, sms… ale to nie to samo. Odwiedziny kilka razy do roku dla większości z nas są koniecznością!

Nie każdy ma jednak takie szczęście i możliwość, by spotkać najbliższych choć raz na kilka miesięcy. Taką osoba jest mieszkający w Bostonie Jeffrey Mayi. Gdy urodziło mu się pierwsze dziecko, chciał pokazać je rodzinie. Nie było to jednak proste, gdyż jego matka mieszka aż w Gabonie w Afryce. Nie widział jej 10 lat. Jego młodszy brat co prawda żyje w Ameryce, ale daleko, dlatego i z nim Jeffrey nie widział się bardzo długo.

Żona Jeffreya, Shannon, postanowiła sprawić mężowi wspaniałą niespodziankę. W sekrecie zorganizowała przyjazd jego matki i brata. Całe spotkanie nagrała. Reakcja mężczyzny na widok rodziny jest niesamowita. Zobaczcie co zrobił, gdy zobaczył swoją mamę po raz pierwszy od 10 lat. Wyobrażacie sobie taką sytuację?

Let's make this go viral share after watching if you cried!https://youtu.be/JcBl4XIjwxcJeffrey's brother surprised him today by flying in from Florida to meet Christian and I. Jeff's mom came all the way from Libreville, Gabon. Jeff hasn't seen his mom in 10 years his reaction is priceless. I love my man and his huge heart. Love my new family too.https://youtu.be/JcBl4XIjwxchttps://www.gofundme.com/BringMadyHome

Gepostet von Shannon Mayi am Dienstag, 26. Juli 2016

Source: facebook.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz