Kobieta, która chciała tylko podciąć końcówki – a wyszła z salonu nie do poznania

Marie z Minnieapolis, w stanie Minnesota, jak i wiele innych kobiet jej wieku „utknęła” z jednym wizerunkiem. Przez długie lata farbowała swoje włosy na jeden i ten sam kolor, nawet nie myśląc, że może być inaczej. Pewnego razu kobieta nagle poczuła się dziwnie i niedbale, więc postanowiła, że potrzeba niezwłocznie coś z tym zrobić.

Udała się do salonu piękności, uprzednio powiedziawszy do męża, że chce tylko podciąć włosy na maksymalnie pięć centymetrów. Jednak wkrótce sytuacja wymknęła się z pod kontroli, ale wyszło to na dobre.

1

Marie z trudem mogła sobie wyobrazić, że wyjdzie od stylisty całkiem nie do poznania. Kiedy zobaczyła rezultat pracy, kobiecie odebrało mowę. I można ją zrozumieć…

2

Mówią, utalentowany człowiek – utalentowany we wszystkim, i mówią o Christopherze Hopkinsie. Mężczyzna nadąża grać w orkiestrze, sam pisze muzykę, jest wykładowcą, producentem i zajmuje się biznesem. Jednak najlepiej wychodzi mu robienie metamorfoz ludzi. Christopher prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie bezpłatnie daje rady o urodzie i stylu swoim subskrybentom.

3

Właśnie pod jego ręce wpadła nasza Marie. Kobiecie znacznie znudził się jej kolor i bardzo potrzebowała nowej fryzury, bo przecież na prawie całej długości włosy były uszkodzone.

4

Natomiast kiedy zobaczyła swoje nowe „ja”, Marie nie mogła uwierzyć w to co widzi. Zamiast kilku centymetrów, mistrz obciął prawie całe jej włosy, a kolor zmienił radykalnie z ciemnego na jasny. Patrząc na tę kobietę przed wielką zmianą, widzieliśmy zmęczoną życiem, wiekową damę. Ale teraz wygląda na zadbaną i niewiarygodnie szczęśliwą.

5

Zresztą, Marie nie jest jedyna, dla której zmiany w swoim wyglądzie zewnętrznym były wielką niespodzianką. Mąż już dawno jej sugerował, że to pora aby wprowadzić w jej wygląd jakieś zmiany. I to co zrobił Christopher, dla małżonka Marie będzie miłym prezentem na 27-ą rocznicę ślubu.

A było to tak:


Source: youtube.com

Przykład Marie pokazuje, że można wspaniale wyglądać w dowolnym wieku. Wystarczy mieć pragnienie i znaleźć się pod dobrymi rękami stylisty!

Share

Dodaj komentarz