Młoda kobieta zapytała w schronisku o kota, którego nikt inny nie chciał adoptować. Jej akt dobroci zmienił więcej niż jedno życie

Madeleine to 22 latka, która jak na swój wiek, o stracie najbliższych wie aż nadto. Dziewczyna w przeciągu zaledwie dwóch lat pochowała ojca, dwójkę przyjaciół i rozstała się z ukochanym. Musiała też zrezygnować z kariery baletnicy.

Madeleine postanowiła uleczyć swoje złamane serce pomagając komuś, kto również czuł się samotny i smutny. Poszła więc do schroniska i zapytała pracowników o kota, którego nikt inny nie chciał adoptować. Skierowano ją do klatki, w kącie której chował się Chester.

1

Chester ma już 16 lat, dla kota to bardzo dużo. Staruszek nie potrafił odnaleźć się w schronisku, był bardzo wystraszony, smutny i nie potrafił dogadać się z innymi kotami.

2

Nikt z adoptujących nie chciał brać do domu 16 letniego kota, słodkie maluchy były dużo bardziej atrakcyjne.

3

Nieśmiały Chester zmienił się kompletnie kiedy dostał drugą szansę i kochający dom. Już po kilku godzinach spędzonych z nową właścicielką, kot wskoczył Madeleine na kolana i zaczął mruczeć domagając się pieszczot.

4

Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że Chester nie będzie długo żył, jednak nie ma to dla niej znaczenia. Najważniejsze jest dobro jej nowego towarzysza, żeby ostatnie lata spędził kochany, a nie samotny i wystraszony.

5

Jesteś pod wrażeniem wielkiego serca Madeleine? Uważasz, że inni powinni brać z niej przykład?

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz