Ta 85-letnia kobieta zmieniła swoje ciało. Będziesz zaskoczony tym co zobaczysz

Anna Pesce zwyczajna rencistka ze stanu Nowy Jork w USA. Ma 85 lat i jeszcze niedawno wyglądała tak, jak, wydawałoby się powinien wyglądać człowiek w jej wieku. Dzieci i wnuki uwielbiają babcię i zawsze uważali, że nadal jest młoda duchem. A że, przed okres kilku lat Anna chorowała na przewlekłe choroby kręgosłupa, wszystkim wydawało się, że to po prostu normalne. Taki wiek. Nawet sama kobieta nie oczekiwała wyzbycia się chorób, dopóki pewnego razu nie pojechała odwiedzić swojej córki.

1

Wchodząc po schodach, nagle poczuła taki ból w plecach, że ledwo mogła ustać na nogach. Przez cały czas wizyty u córki musiała korzystać z wózka. Kobiecie naprawdę nie podobała się wizja pozostania tak bezradnym. Postanowiła więc, znaleźć sposób by pokonać problem.

„Próbowałam wszystkiego, – wspomina – akupunktura, fizjoterapia, nastawianie kości. Po tym wszystkim następowała poprawa, ale ból zawsze wracał”. W czasie tych trzech miesięcy Anna poznała się z 28-letnia Rachel Jesien.

2

Rachel sama cierpiała na bóle pleców i pasjonowała się jogą. Właśnie dlatego została instruktorem. Dziewczyna zaczęła odwiedzać kobietę w podeszłym wieku i pokazywać jej przeróżne ćwiczenia dla polepszenia postawy i wzmocnienia mięśni pleców.

3

Minął miesiąc, a Anna już mogła poczuć rezultat, a nawet spróbować nieco bardziej skomplikowanych ćwiczeń.

4

Minęły dwa lata, a teraz sami możecie zobaczyć, jak zmieniło się ciało kobiety! Znowu może całkowicie wyprostować plecy. Rachel także zdobyła sławę jako instruktor, i teraz wiele ludzi marzy by znaleźć się w jej rękach.

5

Fakt, że joga może pomóc wyleczyć bóle w plecach, potwierdzają także lekarze. A historia Anny Pesce pokazuje, że nigdy nie jest za późno by zatroszczyć się o swoje ciało. Ale bądźcie ostrożni – progres potrzebuje czasu i cierpliwości. A także dobrego nauczyciela.

Share

Dodaj komentarz