Gdy ważyła już ponad 150 kilogramów, uznała, że trzeba coś z tym zrobić. Jednak nie wybrała się na operację zmniejszenia żołądka… Wybrała inną drogę

Historia Tracy to wspaniała inspiracja dla wszystkich walczących z nadwagą i kompleksami! Amerykanka wspomina, że już od najmłodszych lat była wyśmiewana ze względu na to, jak wygląda. Z pulchnej nastolatki wyrosła otyła kobieta, która udawała, że lubi samą siebie.

Na pozór wydawała się szczęśliwa i pewna siebie, ale (jak wspomina) nie znosiła swojego wyglądu. Ważyła już ponad 150 kilogramów, gdy postanowiła diametralnie się zmienić i wziąć swój wygląd (a przy okazji i życie) we własne ręce!

Tracy nie uciekła się do żadnej diety cud, nie poddała się operacji zmniejszenia żołądka ani nie stosowała cudownych tabletek na odchudzanie. Za to poprosiła o pomoc specjalistów: zaczęła zdrowo się odżywiać i trenować pod okiem profesjonalisty. Ciężka praca opłaciła się! Tracy jest już lżejsza o 90 kilogramów i wciąż walczy, tyle że z każdym dniem sprawia jej to większą przyjemność!

Jesteśmy pod wrażeniem!


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz