Tysiące kobiet w ciąży przykleja sobie pędzle do brzucha. Powód mocno cię zaskoczy

Jest jedna rzecz, którą doświadczają kobiety, a której nigdy nie poznają mężczyźni. Ciąża i poród to jedne z najbardziej niezwykłych doświadczeń jakie kobieta przechodzi w swoim życiu. Dla niektórych jest to bolesne i stresujące doświadczenie. Inni widzą w tym dar, dar życia dla małego człowieka.

Strata dziecka podczas ciąży lub porodu jest jednym z najgorszych przeżyć jakie można sobie wyobrazić. Każdego roku w krajach rozwijających się tysiące dzieci umiera podczas porodu na skutek fatalnego stanu opieki zdrowotnej.

Z myślą o kobietach ciężarnych w krajach trzeciego świata, powstała niezwykła inicjatywa o nazwie Unborn Artists (Nienarodzeni Artyści). Ich motto brzmi: „By zebrać pieniądze, pozwalamy nienarodzonym dzieciom wspierać nienarodzone dzieci z Afryki”

Wolontariuszki w ciąży pozwoliły przyczepić pędzle do swoich brzuchów. Dzieci w brzuchu ruszając się stworzyły niezwykłe i wyjątkowe obrazy. Wszystko by pomóc zebrać pieniądze na poprawę warunków w jakich przychodzą na świat dzieci w Afryce.


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *