70-latka powiedziała styliście „zrób ze mną co chcesz”, ale nie spodziewała się tego, co zobaczyła w lustrze

Christopher Hopkins stylizuje kobiety od lat 90., kiedy otworzył swój pierwszy salon, Christopher Hopkins Salon, w Minneapolis. Od dziesięcioleci robi metamorfozy kobiet, aby poczuły się lepiej we własnym ciele.

W 2000 roku przeniósł swój salon do Minneapolis i zmienił nazwę na Revamp Salonspa. Podczas pobytu w Revamp napisał książkę „Staging Your Comeback, A Complete Beauty Revival dla kobiet powyżej 45 roku życia” i skupił się na oferowaniu pakietów transformacyjnych kobietom po 45 roku życia, które chcą nowego życia.

1

Jego pomysł stał się tak popularny, że musiał otworzyć nowy salon przy Mississippi River Front, w Minneapolis. Setki kobiet jeżdżą z odległych części kraju by oddać się w ręce jego stylistów.

2

Barbara jest 70-letnią kobietą, która w środku nie czuje się na swój wiek.

Kiedy Barbara trafiła do Christophera powiedziała: „Możesz robić, co chcesz!” Christopher był zachwycony tym, że dała mu całkowicie wolną rękę. Kiedy skończył i Barbara zobaczyła swój nowy wygląd, potrząsała głową z niedowierzaniem. „Uwielbiam ten kolor. Uwielbiam ten ruch. To jest coś, czego nigdy bym nie wybrała dla siebie, ale absolutnie go kocham!”

3

Włosy to jednak nie wszystko. Zespół Christophera wykorzystał swoją wiedzę, aby zmienić jej wygląd całkowicie. Zaproponowali także Barbarze ubrania i makijaż.

Po wszystkim powiedziała: „Podoba mi się to jak teraz wyglądam. Teraz mój wygląd bardziej oddaje to kim jestem i jak się czuję.”.

Zobacz metamorfozę Barbary na filmie:


Source: youtube.com

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz