Aż chce się uśmiechnąć widząc imponującą przemianę tej dziewczynki. Koniecznie zobaczcie zdjęcia

Breanna nie ma, czy raczej do tej pory nie miała, łatwego dzieciństwa. Inne dzieci nie akceptują łatwo odmienności, przez co dziewięciolatka była wytykana palcami. Stała się szkolnym obiektem drwin… Gdy doszła do wagi 90 kilogramów, rodzina dziewczynki postanowiła radykalnie zmienić jej życie.

Rodzina mieszka w Kalifornii. Matka Breanne wspomina, że jej córka już w dniu narodzin ważyła za dużo. Idąc do przedszkola, była dużo większa od innych dzieci. Ważyła 45 kilogramów. Breanne ze łzami w oczach mówi, że wszyscy wytykali ją palcami i nazywali grubasem.

1

Heidi, widząc cierpienie swojej córki, postanowiła, że nie tylko Breannie, ale i cała rodzina przejdzie na rygorystyczny plan odchudzania.

2

Wiadomo, w rodzinie siła. Plan uwzględniający sport i zdrowe odżywianie się przyjął też pięcioletni Nathan.

3

Wszyscy codziennie wybierają się na 6-kilometrowy spacer (nawet, jeśli pada). Poza tym Breanna codziennie biega przez 75 minut. Zmianie uległa dieta – mało tłuszczu i cukru to podstawa

4

W niecały rok Breanne zrzuciła 30 kilogramów! Inne dzieci przestały się z niej śmiać. W końcu czuje się szczęśliwa i na tyle pewna siebie, że zapisała się do sekcji pływackiej oraz została szkolną cheerleaderką 🙂

4

Mama Breanny powiedziała, że jej córka jest jej największą inspiracją. Rodzice dziewczynki dodają, że inni powinni wziąć z nich przykład, bo zdrowie dzieci jest najważniejsze. Nieważne, że mogą wyglądać na złych rodziców, którzy katują dziecko dietą i zmuszają do ruchu. Koniec końców, to właśnie to uszczęśliwiło Breannę.

5

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz