Pamiętacie psa, który gonił za samochodem swojej rodziny? Teraz nie może przestać się uśmiechać

Pamiętacie historię Snoopa, który został porzucony wraz z legowiskiem?
Porzucony piesek desperacko gonił za panem, który zostawił go na poboczu z legowiskiem i odjechał. Dziś Snoop jest szczęśliwy i ma wspaniałe życie.

Samochód odjechał, a biedny Snoop desperacko gonił za swoją rodziną. Wszystko miało miejsce 17 grudnia w mieście Stoke-on-Trent (Anglia) około godziny 17.00. Historia psa wzruszyła ludzi z całego świata.

RSPCA dostało mnóstwo zgłoszeń o adopcję

Biednym psiakiem zajęła się organizacja RSPCA. Po udostępnieniu w sieci filmiku z udziałem czworonoga, zgłosiło się sporo osób zainteresowanych adopcją zwierzęcia. Wśród nich znalazł się nawet popularny raper Snoop Dogg.

Wolontariusze ciężko pracowali, aby wybrać Snoopowi idealną rodzinę i w końcu się udało! Jego nowym tatą został Laurence Squire.

Snoop został adoptowany, a teraz nie może przestać się uśmiechać

1

Opiekun czworonoga nie mógł być szczęśliwszy, gdy nowy członek rodziny zamieszkał w jego domu
„Pewnego wieczoru oglądałem wiadomości, kiedy nagle na ekranie pojawił się Snoop. Gdy usłyszałem jego historię, byłem wzruszony. Jego była rodzina potraktowała go w okropny sposób, a mimo to on nadal próbował wrócić do ich samochodu. Od razu wiedziałem, że to bardzo lojalny pies. Bardzo chciałem go adoptować i udało się!” – opowiada Laurence Squire.

Snoop będzie mógł spędzać mnóstwo czasu ze swoim tatą

Wolontariusze z RSPCA szukali kogoś, kto będzie mógł poświęcić Snoopowi dużo czasu, ponieważ przez wcześniejsze doświadczenia psiak jest podatny na lęk separacyjny. Na szczęście nowy opiekun Snoopa pracuje w domu, a dzięki temu para może spędzać razem mnóstwo czasu.

2

Psiak wspaniale czuje się w nowym domu

Minęło zaledwie kilka tygodni od adopcji, a gołym okiem widać, że Snoop wspaniale zaklimatyzował się w swoim domu. Teraz w końcu może cieszyć się szczęśliwym, pieskim życiem.

„Niedawno przeprowadziłam ostatnią wizytę domową u nowych opiekunów Snoopa. Od razu zauważyłam, że psiak czuje się bardzo komfortowo ze swoją rodziną. Laurence poświęca mu masę miłości oraz uwagi. Wspaniale jest widzieć Snoopa przy takim człowieku.” – przyznała Rachel Butler z RSPCA.

3

Strach o ponowne rozstanie

Snoop bawi się, biega i ucina sobie drzemki. W końcu cieszy się szczęśliwym życiem, ale mimo to nadal ma w sobie pewien lęk. Nie pozwala, aby jego tata zbyt daleko się od niego oddalał. Prawdopodobnie boi się, że znów zostanie porzucony.

„Podąża za mną gdziekolwiek pójdę. Boi się, że go zostawię. Biedak wciąż pamięta, co zrobili mu tamci ludzie.

Ja każdego dnia daję mu mnóstwo miłości i jestem pewien, że za jakiś czas ten lęk minie. To wspaniały pies. Kocham go z całego serca.” – dodał nowy opiekun psa.

4

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz