Po 23 latach gwiazda Dirty Dancing wraca na parkiet. Koniecznie zobacz jej występ

„Dirty Dancing” to jeden z tych filmów, który znają prawie wszyscy. Niezapomniane popisy taneczne Patricka Swayze i Jennifer Grey zapadają na długo w pamięci i do dziś są inspiracją dla wielu tancerzy. Scena w której Patrick Swayze unosi Jennifer Grey do góry jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych scen w historii kina. W dodatku wielu tancerzy wciąż ją naśladuje w swoich występach.

Po premierze tego filmu kariera Patricka Swayze wystrzeliła. Z dnia na dzień stał się on wielką gwiazdą. Jednak historia Jennifer był zupełnie inna. Tuż przed premierą filmu była ona ofiarą w wypadku drogowym. Za kierownicą siedział jej ówczesny chłopak aktor Matther Broderick. W wyniku czołowego wypadku zginęły dwie kobiety jadące w drugim samochodzie. Niestety Grey ucierpiała zarówno fizycznie jak i psychicznie. Ogromne poczucie winy, które odczuwała po wypadku nie pozwoliło jej cieszyć się sukcesem „Dirty Dancing”. Grey grała w małej ilości filmów i nie były to wielkie produkcje.

Jednak w 2010 roku widzowie w USA mogli śledzić występy Jennifer Grey w amerykańskiej wersji programu „Taniec z gwiazdami” („Dancing with the Stars”). Nie będzie zaskoczeniem jeśli zdradzimy, że Jennifer wygrała tę edycję programu.

Zobaczcie tylko sami kompilację z występów Jennifer Grey w programie „Taniec z gwiazdami” („Dancing with the Stars”):


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz