Którą część ciała myjesz jako pierwszą? To mówi o Tobie więcej, niż sobie wyobrażasz

Wszyscy dbamy o higienę, choć każdy z nas robi to trochę inaczej. Podczas kąpieli niektórzy z nas najpierw myją twarz, inni włosy, a jeszcze inni, ramiona i pachy.

Jak się okazuje, ten wybór nie pozostaje bez znaczenia. To, którą część ciała myjesz jako pierwszą, może zdradzić wiele na temat Twoje osobowości.

Twarz

1

Ludzie, którzy podczas kąpieli jako pierwszą myją twarz, w swoim życiu koncentrują się przede wszystkim na pieniądzach. Są one dla nich najważniejsze i myślą głównie o tym, jak zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, która zapewni im godne życie. Są skoncentrowani na sobie i nie liczą się z opinią innych. Nie są także zbyt dobrymi kochankami, gdyż przede wszystkim koncentrują się na własnych przyjemnościach, kosztem partnera.

Klatka piersiowa

Klatkę piersiową jako pierwszą, myją ludzie praktyczni, o zdrowym rozsądku. Są to osoby bezpośrednie, kolokwialnie rzecz ujmując, walące prosto z mostu. Ludzie tacy nienawidzą, gdy ktoś odwraca ich uwagę od poważnych zadań i wykazują brak tolerancji, kiedy znajomi widzą świat w innych barwach. Są dobrymi kochankami, którzy lubią eksperymentować w łóżku.

Włosy

2

Ludzie, którzy jako pierwsi myją włosy, to z reguły osoby o duszy artysty. Przyjemność odnajdują w marzycielstwie, ale są w stanie osiągnąć więcej niż inni. Nie są skłonni do poświęceń, choć będą pracować w pocie czoła, aby osiągnąć swój cel. Nie przywiązują tak wielkiego znaczenia do pieniędzy. Częściej kierują się sercem niż rozumem. Osoby takie są też dobrymi kochankami, gdyż dbają o potrzeby swoich partnerów

Ramiona

Przykro nam, że musisz się o tym dowiedzieć, ale jeśli zaczynasz mycie od ramion, to jesteś osobą, która nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału. Takie osoby skłonne są do ponoszenia porażek, choćby nie wiem jak się starali. Otaczający świat uważają za piekło na ziemi, często też uzależniają się od alkoholu lub hazardu. Kręcą je pieniądze i władza, ale niestety są pechowcami. Z trudem przychodzi im znalezienie partnera na dłużej.

Pachy

3

Jeśli kąpiel zaczynasz od mycia pach, jesteś człowiekiem godnym zaufania i pracowitym. Twardo stąpasz po ziemi, ale chętnie pomagasz innym, przez co uchodzisz za dobrego kumpla, lubianego w towarzystwie. Zdarza ci się nie rozpoznać na czas, gdy ktoś cię okłamuje i czasem przez to popadasz w kłopoty.

Miejsca intymne

Jeżeli należysz do osób, które jako pierwsze myją miejsca intymne, uchodzisz za człowieka nieśmiałego, któremu przydałoby się więcej samozaparcia. Ponieważ brakuje Ci pewności siebie, ludzie znajdują przyjemność w dokuczaniu ci. Nie masz zbyt wielu przyjaciół, bo ufasz tylko swoim najbliższym. Masz wysokie poczucie własnej wartości oraz seksualności i całkiem dobrze radzisz sobie w sprawach łóżkowych.

Inne części ciała

Osoby, które zaczynają prysznic od mycia innych niż wyżej wymienione części ciała, mają swoje mocne strony, ale nie wiedzą, jak zainteresować nimi innych. Jeśli należysz do takich osób, powinieneś wykazywać się większą spontanicznością i bardziej eksponować swoje zalety. Za dużo czasu poświęcasz na ukrywanie własnych wad. Twoje życie erotyczne jest dość monotonne i mimo że masz interesujące fantazje erotyczne, to boisz się je realizować.

Źródło: lolmania.eu

Share

Dodaj komentarz