10-letnia dziewczynka całe życie spędziła u rodzin zastępczych, zobacz jej wzruszającą reakcję gdy dowiedziała się, że zostanie adoptowana

Trzy lata temu małżeństwo Paige i Daniel Zezulka zostali rodziną zastępczą dla 5-miesięcznego chłopczyka o imieniu Kai. Para nie wiedziała, że chłopczyk ma starszą siostrę – Ivey, a także, że ich biologiczna matka jest w trzeciej ciąży. Niedługo potem urodziła się dziewczynka Lita.

Gdy Paige i Daniel dowiedzieli się o rodzeństwie Kaia postanowili adoptować całą trójkę. Niestety droga do formalnej adopcji okazała się bardzo długo.

Gepostet von Paige Zezulka am Samstag, 10. Februar 2018

Ivey, która ma teraz 10 lat cały czas mówiła, jak bardzo zależy jej na posiadaniu prawdziwej rodziny. To było jej największe marzenie.

Gepostet von Paige Zezulka am Freitag, 24. August 2018

Paige i Daniel nie mieli wątpliwości, że chcą być rodzicami Ivey i jej rodzeństwa. Jak mówi Paige w wyiadzie dla ABC: „Ivey jest wspaniała i wyjątkowa, jest to dla nas dar, że możemy być jej rodzicami. Wiele osób boi się adoptować starsze dzieci, gdyż boją się, że mogą być z nimi problemy. My wygraliśmy nasz los na loterii. Ivey jest bardzo szczęśliwa”.

Gepostet von Paige Zezulka am Mittwoch, 26. Juli 2017

Wspaniale, że rodzeństwo ma w końcu prawdziwą rodzinę. W sierpniu wszystkie formalności zostały sfinalizowane. A państwo Zezulka zamieścili jedno z najbardziej poruszających nagrań jakie można sobie wyobrazić. Jaki jest lepszy moment by spełnić jej największe marzenie, jeśli nie urodziny. Państwo Zezulka nagrali jak Ivey otwiera swój prezent urodzinowy. Zobaczcie reakcję Ivey na informację, że w końcu zostanie adoptowana. Słychać jak jej nowy tata mówi, że jest ich córką i że zawsze nią będzie.

Ja nie mogłam powstrzymać łez wzruszenia

This will be my favorite video I ever share. This was the day we told our daughter that we were going to be able to adopt her (and her brother and sister)! She had been praying to be adopted and we found out on her birthday that it was going to happen! So the next day we gave her this surprise box! God's timing was perfect!Our kids spent 1,128 days in foster care, over 3 years. It is so hard on children to live in such uncertainty. Adoption is amazing and we want others to know that adopting older children and sibling groups can be the most beautiful adventure you could ever have! (I do not give permission for anyone to use this video for their own page, website etc. if people want to re-share this original post that is ok.)

Gepostet von Paige Zezulka am Freitag, 24. August 2018

Source: facebook.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz