Suczka dalmatyńczyka zaczyna rodzić. Jej właściciele szybko zdali sobie sprawę z pomyłki weterynarza

Gdy właściciele suni o imieniu Miley zawieźli ją do weterynarza na rutynowe badania, okazało się, że niedługo ich rodzina powiększy się o trzy szczeniaczki. Cecilia Langton – Bunkergot przyjęła wiadomość z radością, ale potem nieco się przeraziła…

Opiekunka suczki, Cecilia Langton-Bunkergot, już wcześniej podejrzewała, że Miley może wydać na świat więcej niż 3 maluchy, ponieważ brzuch czworonoga był bardzo duży.

1

Badania USG wykazały jednak jedynie 3 szczeniaki w łonie Miley. Wniosek nasuwa się jeden – albo weterynarz musi naprawić swoją maszynę do USG, albo potrzebuje nowej pary okularów!

2

Gdy doszło do porodu, Miley wydała na świat aż 14 szczeniaczków! Zdumieni właściciele zadzwonili po weterynarza. Dobrze zrobili, bo na tym nie koniec niespodzianek! Aż 14 godzin po urodzeniu 16 (!!!) szczeniaczków Miley urodziła jeszcze dwa pieski. Łącznie z dalmatyńczykiem Astorem doczekali się dwunastu suczek i sześciu piesków.

3

Niestety Miley nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużą liczbą dzieci, więc Cecilia i jej mąż pomagają suczce w karmieniu maluchów przy pomocy butelki.

4

To się nazywa mieć liczne potomstwo…


Source: youtube.com

Źródło: wiemy.to

Share

Dodaj komentarz