Trzy najbrzydsze znaki zodiaku

Którzy przedstawiciele zodiaku są najmniej pociągający? To pojęcie względne, a odpowiedzi trzeba szukać głęboko w horoskopie urodzeniowym. Atrakcyjność fizyczna zależy nie od znaku solarnego, czyli tego, który każdy znamy, a od ascendentu i Wenus. Można jednak stworzyć ranking stosując uproszczone kryteria.

Piękne rysy twarzy, ładne ciało i seksapil to cechy, które określić może tylko horoskop urodzeniowy i nimi nie będziemy się zajmować – wymaga to skomplikowanych obliczeń uwzględniających godzinę i miejsce urodzenia, dzięki którym tworzy się mapę nieba w chwili urodzenia. Na atrakcyjność składa się też jednak sposób, w jaki odbierają nas inni ludzie, niezależnie od wyglądu. I to zależy już od znaku solarnego. A więc, które trzy znaki zodiaku są najmniej przyjemne w odbiorze, przez co sprawiają wrażenie… najbrzydszych?

1. Rak

Jest niesamowicie zamknięty w sobie, nieśmiały, wycofany. W dodatku cały czas ma na twarzy wypisaną melancholię i ból świata. Swoją postawą Rak nie zachęca do tego, by spróbować wejść z nim w bliższą relację. Sprawia wrażenie, jakby nie chciał, by ktokolwiek się do niego zbliżał. U niektórych może obudzić instynkt opiekuńczy – wtedy zechcą przebić się przez tę fasadę. Ale takich osób, które skuszą sarnie oczy i postawa „nie podchodź” nie jest zbyt wiele.

2. Skorpion

Wśród nowo poznanych osób Skorpion staje się wprawnym obserwatorem, który bada grunt i nie wychyla się. Dlatego robi wyjątkowo marne pierwsze wrażenie. Po prostu go… nie widać. Po spotkaniu z grupą ludzi, w której znajdował się Skorpion nie będziesz w stanie go sobie w ogóle przypomnieć. Zupełnie inaczej będzie przy kolejnych spotkaniach lub gdy Skorpion będzie chciał, żebyś zwrócił na niego uwagę. Wtedy stanie się wielce pociągający, enigmatyczny i intrygujący.

3. Koziorożec

Zimny, niedostępny, poważny, spięty. Taki typ klasycznego księgowego albo pracownika urzędu skarbowego. Zero polotu, stąd dotąd, żadnej tajemnicy, magnetyzmu, uwodzicielskich spojrzeń, charyzmy. Koziorożce często z miejsca trafiają na listę osób, których nie lubimy, choć tak naprawdę nic nam nie zrobiły. Jeśli jednak dasz mu się ze sobą oswoić, okaże się osobą bardzo interesującą, silną i… dowcipną!

Źródło: magia.onet.pl

Share

Dodaj komentarz