76-letnia matka w żałobie chce zmienić swój wygląd, kiedy jest po wszystkim, praktycznie nie da się jej rozpoznać

Poznajcie Phoebe z Vermont w USA.

Przyjechała na spotkanie ze sławnym Christopherem Hopkinsem, znanym jako Makeover Guy, aby zakończyć bardzo traumatyczny okres w swoim życiu.

Mam nadzieję, że jej odwaga zainspiruje innych do tego, aby dokonywali w swoim codziennym życiu nawet niewielkich zmian. W ostatecznym rozrachunku może to bowiem robić naprawdę dużą różnicę dla ich dobrego samopoczucia!

1

W popularnych filmikach zamieszczanych w serwisie YouTube na kanale „The Makeover Guy” Christopher Hopkins prezentuje niesamowite przemiany swoich klientów.

Christopher Jon Hopkins, znany jako „The Makeover Guy”, żyje w Redwood Falls (Minnesota, USA) gdzie działa jako przedsiębiorca, autor książek, mówca, osobowość telewizyjna, piosenkarz i specjalizujący się w przemianach stylista.

Ciężki czas

W tym konkretnym filmiku poznajemy 76-letnią Phoebe, która mówi widzom, że była zmuszona dokonać w swoim życiu ogromnej zmiany i wyprowadzić się z miejsca, w którym żyła przez 49 lat. Ta przeprowadzka była dla niej tak stresująca, że zakończyła się chorobą.

2

Jednak najgorsze było dopiero przed nią. Phoebe ostatnio straciła swojego syna, który umarł na raka trzustki. Odszedł w Święto Dziękczynienia.

Kobieta powiedziała, że mocno wierzy w to, że Christopher i jego zespół dokonają w jej wyglądzie przemiany, której ta potrzebuje.

Efekt jest niesamowity!

Phoebe wygląda o dziesięć lat młodziej. Zresztą, możesz się o tym przekonać samodzielnie. Wystarczy, że obejrzysz poniższy filmik.


Source: youtube.com

Widziałam już naprawdę wiele filmików z przemianami dokonanymi przez Chritophera, ale ta jest pierwszą, którą po prostu MUSIAŁAM się z Wami podzielić. WOW!

Makeover guy odmłodził tę kobietę o jakieś 30 lat. Phoebe wygląda teraz naprawdę OLŚNIEWAJĄCO! Musiałam upewnić się, czy przez przypadek nie przełączyłam w pewnym momencie filmu. Te dwie panie po prostu nie wyglądają jak ta sama osoba! Zwróćcie jeszcze tylko uwagę na to, jak ta kobieta doskonale czuje się ze swoim nowym wyglądem.

Naprawdę trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz