Transformacja Roszpunki zaczyna się od ścięcia ponad 1 metra włosów – zobacz jej reakcję, gdy widzi się po cięciu

Nie jest łatwo zaskoczyć znanego stylistę fryzur Christophera Hopkinsa.

Chris znany jest pod pseudonimem “Makeover Guy” i w swoim zawodowym życiu widział już chyba wszystko. Aż do tego dnia, w którym w jego studio zjawiła się kobieta z włosami tak długimi, jak bajkowa Roszpunka…

Gdy pewna kobieta z Minnesoty zjawiła się u Christophera Hopkinsa, nawet on był pod wielkim wrażeniem długości jej włosów. Okazało się, że kobieta nie zmieniała fryzury od ponad 20 lat! Trzeba przyznać, że to naprawdę bardzo długo.

Patrząc na nią, trudno nie kojarzyć jej z postacią z bajki o imieniu roszpunka. Jej włosy są naprawdę wyjątkowe. Niewiele osób jest w stanie zapuścić tak długie.

Zanim Christopher zabrał się do pracy, przy pomocy nożyczek zobrazował swojej klientce, co zamierza zrobić z je włosami.

Po chwili fryzjer zabrał się do pracy. Miał pełne ręce roboty – dosłownie. W końcu musiał ściąć aż 1 metr włosów.

To z pewnością będzie niesamowita przemiana…

Kobieta podzieliła się z fryzjerem informacją o swojej fryzurze. Okazało się, że przez ostatnie 20 lat bohaterka metamorfozy nosiła warkocz, który sięgał jej aż do bioder. W końcu nadszedł dzień, w którym zdecydowała, że to już najwyższy czas na zmianę i dlatego postanowiła oddać się w ręce Christophera. Stylista jest jednym z najbardziej znanych fryzjerów w stanie Minnesota, w USA.

Przy tak długiej fryzurze, Chris miał spore pole do popisu. A jak skończyła się ta przemiana? Przekonaj się na własne oczy!

Efekt końcowy jest po prostu powalający! Zobaczcie metamorfozę Roszpunki na nagraniu poniżej:


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz