Kobieta szczęśliwie urodziła, ale mina jej męża sprawiła, że krzyknęła „Co się stało?”

Gdy Danielle Williams z Michigan dowiedziała się, że po raz drugi zaszła w ciążę, wraz z mężem Kylem byli bardzo szczęśliwi. Para wraz z córką, Peyton, odliczali dni do momentu, w którym ich rodzina w końcu się powiększy. To był dla nich bardzo radosny czas.

Ciąża przebiegała prawidłowo. Gdy Danielle była w piątym miesiącu udała się na standardowe badanie USG do lekarza. Badanie wykazało, że kobieta urodzi kolejną córkę. Peyton bardzo cieszyła się, że będzie miała młodszą siostrę. Rodzice powoli zaczęli kupowanie różowych ubrań, zabawek i innych potrzebnych rzeczy. Rodzice przemalowali pokój dla małej dziewczynki i wybrali dla niej imię – Charlee.

Gdy nadszedł dzień rozwiązania, rodzina Williamsów przeżyła największy szok w ich życiu.

Gdy nadszedł dzień porodu Danielle Williams, nie wszystko potoczyło się według planu. Kobieta bardzo długo miała zbyt małe rozwarcie. Poród trwał już 20 godzinę, gdy lekarze postanowili, że nic z tego nie będzie i konieczne będzie przeprowadzenie cesarskiego cięcia.

Mąż kobiety, Kyle, też był całą sytuacją zmęczony. Postanowił jednak nie opuszczać żony i towarzyszyć jej podczas zabiegu.

1

Mąż cierpliwie przyglądał się lekarzom, którzy sprawnie pracowali, aby ich córka mogła w końcu przyjść na świat. Gdy udało mu się po raz pierwszy zobaczyć jego drugie dziecko, Kyle natychmiast zorientował się, że coś jest nie tak. Okazało się, że zamiast córki, kobieta urodziła… syna!

Podczas wcześniejszego badania USG zaszła pomyłka. Lekarz nieprawidłowo zinterpretował obraz i pomylił się co do płci dziecka. Choć może to wydawać ci się dziwne, do tego typu pomyłek dochodzi dość często, zwłaszcza jeśli obraz podczas badania nie jest zbyt wyraźny.

2

Danielle i Kyle naturalnie mimo szoku, byli bardzo szczęśliwi. Dodatkowo wpadli na ciekawy pomysł. Stwierdzili, że zaskoczą swoich znajomych i rodzinę i nie powiedzą im o płci dziecka, tak aby i oni mogli przeżyć dokładnie to samo zaskoczenie co do płci dziecka.

Zobacz poniższe nagranie, aby obejrzeć reakcję babci na wnuka oraz reakcje innych członków rodziny i przyjaciół, gdy dowiadują się, że zamiast Charlee urodził się Bentley:


Source: youtube.com

Co za świetna niespodzianka i oryginalny sposób na przedstawienie tego malucha najbliższym!

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz