Kobieta nagrywa spokojne morze – po chwili łódka skręca i pojawia się spektakularny widok

Niewiele jest chwil, które zapamiętujemy na zawsze. Dla niektórych może to być pierwszy pocałunek, dzień narodzin dziecka lub dzień ślubu. Niezależnie od tego, jakie chwile najbardziej zapamiętaliśmy, to przeżycia zawsze kształtują nasze postawy i to w jaki sposób postrzegamy świat.

Czasami takie niezapomniane chwile zdarzają się wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Gdy pewna rodzina udała się na wakacyjny wyjazd do Port Macquarie w Australii, chcieli zobaczyć jak najwięcej się dało i dowiedzieć się tyle, ile można o miejscu spędzania wakacji.

Mama zarezerwowała dla całej rodziny wycieczkę łodzią. Rodzina miała nadzieję, że podczas podróży zobaczą bogate życie morskie, ale to co ich spotkało, przeszło najśmielsze oczekiwania.

Wycieczka odbywała się na małej łodzi turystycznej, podczas której przewodnik tradycyjnie opowiadał o okolicach i żyjących tu zwierzętach. Pasażerowie wyczekiwali z niecierpliwością na możliwość zobaczenia jakiś spektakularnych zwierząt.

Niezapomniany widok

W pewnej chwili przewodnik zauważył w oddali coś, co przypominało mu grupkę wielorybów. Podpłynęli w tamtą okolicę, aby zobaczyć te niesamowite zwierzęta, a matka nagrała ten wyjątkowy widok.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz