Która z tych osób Twoim zdaniem jest najgłupsza? Wybór jednej z nich powie Ci coś o Tobie

Spójrz na obrazek. Nie zastanawiaj się zbyt długo i powiedz, która z tych 4 osób jest Twoim zdaniem najgłupsza.

1

1. Jeśli twój wybór padł na tę postać, może to oznaczać, że odczuwasz brak kontroli. Wydaje ci się, że nie masz wpływu na otaczających cię ludzi, dlatego też czekasz, aż sprawy same się rozwiążą. Skoro nie masz żadnej sprawczości, to nie widzisz powodu, by angażować się w rozwiązywanie problemów.
Jesteś spokojną cichą i wycofaną osobą. Spory i kłótnie są dla ciebie męczące i bardzo cię martwią, dlatego ich unikasz. Jesteś jednak wspaniałym i godnym zaufania przyjacielem. Masz po prostu dobre serce.

2.Jesteś impulsywny i szybko podejmujesz decyzje. Nie poświęcasz zbyt wiele czasu na ich analizowanie. Często słyszysz, że jesteś w „gorącej wodzie kąpany”.
Nie zagłębiasz się w sedno problemu i raczej nie masz skłonności do refleksji na temat siebie, swoich wad i zalet. Twój upór sprawia, że decyzje, które podejmujesz są dla ciebie często szkodliwe. Musisz trochę zwolnić.

3.Jesteś urodzonym strategiem. Działasz dość szybko, czasem podejmujesz decyzje bez refleksji. Robisz to wszystko, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Czasami znajomi mówią, że do celu idziesz po trupach.
Jednak w twoim postępowaniu zawsze jest jakiś plan i przemyślana strategia. Musisz jednak częściej zwracać uwagę na ludzi, z którymi przebywasz.

4.Bunt wieku dojrzewania wciąż w tobie tkwi. Potrafisz walczyć o swoje, buntować się przeciwko innym. Lubisz być w kontrze do ludzi, bo to daje ci poczucie, że panujesz nad sytuacją i jesteś niezależny.
Niestety czasami nie masz racji i nawet ty tak uważasz. Jednak nie chcesz pozwolić, by ludzie o tym wiedzieli. Dlatego za wszelką cenę, mimo braku logiki, walczysz z systemem.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz