Młody wokalista śpiewa przebój zespołu Queen. Zobacz minę Celine Dion gdy to usłyszała

Zespół Queen bez genialnego głosu Freddiego Mercurego to nie to samo. Chyba każdy fan tego wspaniałego zespołu może to przyznać.

Freddie Mercury urodził się jako Farrokh Bulsara 5 września 1946 roku w Zanzibarze. Niestety zmarł 24 listopada 1991 roku. Wokalista ten to jedna z największych gwiazd światowej muzyki o niepowtarzalnym głosie. Do historii przeszły jego zabawy z publiką podczas koncertów. W sercach wszystkich fanów Freddie Mercury będzie żył zawsze.

Jednym z największych świadectw świadczących o ponadczasowości przebojów Queen jest to jak często są one wykonywane przez innych artystów. Oczywiście królowa może być tylko jedna, dlatego nic nie może się równać z głosem Mercurego, ale wiele wykonań zapada w pamięć i jest naprawdę warta wysłuchania.

Jednym z takich dobrych występów jest wykonanie piosenki „Somebody to Love” przez kanadyjskiego wokalistę Marca Martela, który nawiasem mówiąc z wyglądu nieco przypomina wspomnianego Mercurego.

Marc Martel zaśpiewał tę piosenkę specjalnie dla Celine Dion, która była w studio. Możecie zobaczyć jej reakcję. My się zgadzamy, to jest absolutnie wyjątkowy cover.


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz