Przerobili Kopacz i Pawłowicz na facetów. Popłaczesz się ze śmiechu

Ale jaja! Na kanale Masakracja w portalu YouTube pojawił się filmik z przerobionymi zdjęciami czołowych polskich polityków z różnych partii. Nagranie jest hitem sieci. Autorzy postanowili naszym wybrańcom narodu… zmienić płeć. Oglądając ten film w naszej redakcji, tarzaliśmy się ze śmiechu. Zobacz, kto po „operacji zmiany płci” wygląda najatrakcyjniej.

Autorzy prześmiesznego filmiku na tapetę wzięli polityków ze wszystkich liczących się formacji. W zaszczytnym gronie tych, którym „zmieniono płeć”, znaleźli się nawet Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński i Donald Tusk. My szczególnie zwróciliśmy uwagę na męskie wydania Ewy Kopacz i Krystyny Pawłowicz. Obie po przeróbce wyglądają na silnych facetów. Oprócz wymienionej piątki na filmiku widzimy m.in.: Michała Szczerbę, Ryszarda Petru, Patryka Jakiego, Beatę Mazurek, Joannę Scheuring-Wielgus, Roberta Biedronia, Adama Andruszkiewicza i Borysa Budkę. Specjalnym zagranicznym „gościem” jest Angela Merkel, która po „zmianie płci” chyba została „Angelem”.


Source: youtube.com

Zdaniem wielu internautów politycy po komputerowej operacji wyglądają lepiej niż w swoich płciach. To chyba jednak nie przekona ich do prawdziwej korekty płci…

Źródło: se.pl

Share

Dodaj komentarz