Pięć najbardziej atrakcyjnych kobiet według znaku zodiaku. Jesteś na liście?

Są takie kobiety, którym mężczyźni po prostu nie potrafią się oprzeć. Piękne, zmysłowe, nieco tajemnicze, seksowne… Wiesz, że to, czy posiadasz te cechy w dużej mierze zależy od znaku zodiaku? Sprawdź, czy jesteś na liście tych najbardziej pożądanych!

1. Baran

Kobiety spod znaku Barana to prawdziwe wulkany pasji, temperamentu i ognia (w końcu to ich żywioł!). Są żywą zapowiedzią gorącego seksu i płomiennych romansów. Atrybutem pani Baran może być obcisła sukienka w kolorze strażackiej czerwieni i szpilki na niebotycznym obcasie – będzie w nich wyglądać idealnie. Przede wszystkim dlatego, że nie brakuje jej pewności siebie i poczucia, że jest seksowna. A mężczyźni bardzo to lubią!

2. Waga

Pani Waga stoi po drugiej stronie barykady atrakcyjności niż Baranica. Urzeka otaczających ją mężczyzn swoją delikatnością, rozmarzonymi oczami, lekkością bycia, spokojem. Waga nie bywa wulgarna ani głośna, nie odstrasza od siebie nieco bardziej nieśmiałych panów. Za to natychmiast wyzwala w nich pokłady instynktu opiekuńczego i rycerskości. Wagi to kobiety, które chciałoby się wziąć pod swoje skrzydła.

3. Byk

Panie urodzone w znaku Byka mają styl i klasę. W przeciwieństwie do innych ziemskich znaków (Koziorożców i Panien) ponad cechy praktyczne stawiają elegancję i jakość – to tyczy się ich ubrań, biżuterii, dodatków. Panie Byki to te kobiety, które w samym środku jesiennej pluchy przychodzą na randkę w idealnie czystych białych spodniach i botkach bez jednej smugi błota. Pewni siebie mężczyźni traktują je jak klejnot w koronie – są ich ozdobą na spotkaniach biznesowych, wizytówką świadczącą o tym, że oni też są z najwyższej półki, skoro zdobyli tak wymagającą kobietę.

4. Skorpion

Pani Skorpion to kobieta zagadka. Taka, która do perfekcji opanowała uwodzicielskie spojrzenia, seksowne gesty i reguły wyrafinowanego flirtu. Rozmowa z nią stanowi zapowiedź naprawdę niezapomnianych przeżyć w sypialni, a to dla mężczyzn bardzo kuszący wabik. Zwłaszcza że gdy przyjdzie co do czego okazuje się, że pozory wcale nie myliły i Skorpionica naprawdę wie, czego chce i jak to osiągnąć.

5. Wodnik

To typ kobiety, która przyciąga swoją nietuzinkowością, oryginalnym hobby, ciekawymi poglądami. Ale jest też mistrzynią często nieświadomej gry w ciepło – zimno. Raz sprawia wrażenie zainteresowanej mężczyzną, innym razem w ogóle nie zwraca na niego uwagi, skupiona na czymś lub kimś innym. To dla faceta prawdziwy rollercoaster! A oni naprawdę lubią gonić króliczki, zwłaszcza tak interesujące jak panie Wodnik.

Źródło: magia.onet.pl

Share

Dodaj komentarz