Wygląd Twojej tubki od pasty zdradza więcej niż testy psychologiczne

Psychologowie twierdzą, że 40% naszych działań nie są zależne od naszych świadomych decyzji, lecz od nawyków. To co uważasz za nieistotny szczegół, w rzeczywistości stanowi codzienną rutynę i jest ogromną częścią twojego życia, tego kim jesteś i jaka jest Twoja osobowość oraz stan psychiczny.

Okazuje się, że to w jaki sposób wyciskasz pastę do zębów może zdradzić pewne informacje dotyczące Twojego charakteru i osobowości. Jesteś gotowy dowiedzieć się kim tak naprawdę jesteś? Zaczynamy!

#1 Utrzymujesz opakowanie w nienaruszonym stanie

View post on imgur.com

Jesteś typem samotnika i marzyciela. Twoja dusza jest mocno artystyczna i czasami może Ci się wydawać, że żyjesz we własnym, wyidealizowanym świecie, który stworzyłeś w swojej głowie. Jesteś wrażliwy, delikatny, niefrasobliwy, troskliwy i tolerancyjny. Chociaż w tym samym czasie możesz być bardzo bezpośredni i szczodry.

Zawsze masz wiele przemyśleń i pomysłów i chcesz podzielić się nimi z innymi.

#2 Ściskasz i/lub rolujesz pastę od góry do nakrętki

View post on imgur.com

Jesteś bardzo oszczędną i porządną osobą, a kiedy troszczysz się o siebie, starasz się również dbać o otoczenie swoich bliskich. Jesteś perfekcjonistą i nie lubisz marnować niczego, więc wykorzystujesz wszystkie zasoby, które masz. Jesteś przyzwyczajony do ciężkiej pracy, bardzo dobrze i praktycznie wykonujesz swoje umiejętności, a to oznacza, że inni mogą na tobie polegać. Twój dom jest zawsze czysty, a twoje życie jest bardzo zorganizowane.

#3 Ściskasz pastę z każdej strony

View post on imgur.com

Masz zdolność postrzegania świata w innym świetle niż widzi go reszta ludzi. Jesteś osobą artystyczną i twórczą. Wszędzie dostrzegasz piękno. Trudno jest Ci być osobą punktualną i przez cały czas uporządkowaną, przez co możesz mieć problem z wykonywaniem i planowaniem swoich zadań. Mimo to nie tracisz pogody ducha, jesteś optymistyczny i otwarty. Możesz jednak być podatny na częste wahania nastroju.

#4 Ściskasz pastę od dołu

View post on imgur.com

Jesteś bardzo uparty i jesteś w stanie zrobić naprawdę wiele, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele. Jesteś osobą podatną na pesymizm i nie za bardzo ufasz innym ludziom. Wiesz, że jedynej osobie na której możesz polegać jesteś ty. Jesteś wystarczająco skoncentrowany na sobie i kochasz dbać o siebie, co jest dobre, lecz pamiętaj żeby nie stać się osobą samolubną. Uważaj na te cechę i nie wykorzystuj innych do własnych celów.

#5 Ściskasz pastę od środka

View post on imgur.com

Jesteś realistą, który bardzo często działa w pośpiechu. Nie jesteś najlepiej zorganizowany, ale jeśli stoisz przed wyzwaniem, potrafisz natychmiast zebrać się i rozwiązać dany problem. Jesteś osobą towarzyską, masz wielu przyjaciół i lubisz być w miejscu pełnym ludzi. Wiesz, jak zrównoważyć swoje życie i jesteś emocjonalnie stabilny.

Share

Dodaj komentarz