Pogrążona w depresji babcia potrzebowała zmiany. Po wizycie u stylisty, nikt nie potrafił jej rozpoznać

Babcia z Minnesoty, Mary Johnsen, przeżyła ostatnio kilka bolesnych chwil. W ciągu minionego roku trafił do szpitala jej przyjaciel, a wiele z bliskich jej osób (w tym jej matka) zmarło.

Przygnębienie babci zauważyła wnuczka 62-latki i doszła do wniosku, że musi wziąć sprawy w swoje ręce. Wpadła na pomysł, by skontaktować się z Christopherem Hopkinsem – stylistą i osobowością medialną. Hopkins, znany jako „The Makeover Guy”, pomaga potrzebującym klientkom w zmianach wizerunku.

Wnuczka wierzyła, że jeśli pomoże babci w zmianie wyglądu, będzie to krok prowadzący ku zerwaniu z depresją. Była bardzo zdeterminowana i chciała, by babcia odzyskała pewność siebie i pogodę ducha.

1

„Moja babcia przestała widzieć w sobie piękną kobietę, a naprawdę nią jest. Chcę jedynie, żeby ponownie zobaczyła w sobie wartość.” – powiedziała wnuczka w wywiadzie.

Wnuczka w pełni zaufała styliście i oddała babcię w jego ręce. Na samym początku Christopher opowiedział Mary, jak wyobraża sobie jej transformację.

2

Mary była niezdecydowana. Dało się zauważyć, że odczuwa dyskomfort i najwyraźniej nie jest gotowa na tak duże zmiany. Gdy jednak Christopher zakończył swoją pracę, przemiana okazała się piorunująca. Wnuczka kobiety była zachwycona nowym wyglądem babci, a jej reakcja jest absolutnie bezcenna.

3

Mary również była pełna podziwu dla pracy, która wykonał Christopher. Tak bardzo, że napisała do niego na Facebooku uroczą wiadomość, którą stylista pokazał swoim fanom:

„Brak mi słów – tak bardzo jestem wdzięczna! Dzisiaj rano, jak tylko wstałam, spojrzałam w lustro i polubiłam to, co w nim zobaczyłam! Coś takiego nie miało miejsca od bardzo dawna. Do Twojego salonu weszłam nie czując się atrakcyjną kobietą, a wyszłam z niego jako dopieszczona z każdej strony bogini! Jesteś wspaniały!” – napisała Mary w wiadomości

Obejrzyj magiczną metamorfozę Mary:

Dzięki Christopherowi Mary zyskała nowy image, ale doznała nie tylko przemiany zewnętrznej. Przede wszystkim ponownie zaczęła czuć się wyjątkowo i uwierzyła w swoją urodę. Co najważniejsze, teraz jest szczęśliwa, pierwszy raz od dłuższego czasu.

Źródło: lolmania.pl

Share