W rok, para zrzuciła wspólnie 178 kilogramów dzięki dwóm prostym zasadom. Teraz ciężko ich poznać

Lexi i Danny Reed z miasta Terre Haute (USA) zdecydowanie nosili ubrania rozmiaru XXL. Planowali mieć dzieci i długo razem żyć, ale problem stanowiła ich waga. Lexi ważyła 220 kg, a Danny 127 kg. W zeszłego Sylwestra postanowili to zmienić.

Wszystkie wcześniejsze próby zrzucenia wagi zakończyły się porażką. Wiedzieli, że muszą zrobić coś innego.

1

Tym razem nie rozważali operacji, specjalnej diety ani trenera osobistego. Przez rok wspólnie zrzucili 178 kg, z czego aż 137 kg należało do Lexi!

Jak udało im sie tego dokonać? 27-letnia Lexi mówi, że wprowadzili tylko dwie zasady: po pierwsze zaczęli zwracać uwagę na to, co jedzą i zamienili niezdrowe posiłki oraz słodkie napoje na chude mięso, warzywa i wodę. Drugim krokiem było zaprzestanie przesiadywania przed telewizorem i zamiast tego chodzenie na siłownię: pół godziny, pięć razy w tygodniu.

2

Z czasem, odchudzanie robiło się coraz łatwiejsze i każdego miesiąca Lexi gubiła prawie 10 kg. Każdego dnia wzajemnie się wspierali. Nie tylko chudli, ale też zbliżali się do siebie.

3

„Są pewne rzeczy, których przez 10 lat razem nie mogliśmy zrobić. To uczucie, gdy on może mnie po raz pierwszy objąć, nigdy mi się nie znudzi” – napisała Lexi

4

Para może być dumna ze swojego osiągnięcia!

Źródło: lolmania.pl

Share