Przez 30 lat zapuszczała włosy. Kiedy przeszła metamorfozę nie mogła jej poznać nawet własna matka

Każda kobieta choć raz w życiu marzyła o długich włosach. Gdy już nam się udaje je zapuścić to potem szkoda obciąć, bo przecież czekałyśmy na to latami. Niekoniecznie długie włosy wyglądają ładnie.

Tak właśnie pomyślała Mitsy, która u fryzjera nie gościła przez 30 lat. Jej wygląd był nieco przestarzały, a włosy wyglądały słabo. Pewnego dnia coś w niej pękło i postanowiła zdecydować się na metamorfozę. Zgłosiła się do programy Rachel Ray, aby nie tylko mieć nową fryzurę, ale też zmienić styl ubierania.

Długie włosy, rozciągnięte koszulki i jeansy miały odejść w końcu do lamusa. Taki obraz Mitsy miał się skończyć. W trakcie wywiadu przeprowadzonego przed metamorfozą kobieta powiedziała, że chciałaby, aby odzyskać świeży wygląd i nauczyć się eksponować swoje atuty. Chciała też wymienić swoją garderobę na bardziej kobiecą.

Kiedy Mitsy wyszła na scenę nawet jej własna matka nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Córka wyglądała jak nie ona. Widać było bijącą od niej pewność siebie, a był to przecież dopiero początek nowego życia, które rozpoczęło się od ścięcia włosów.

1

Musicie sami przyznać, że ta metamorfoza przeszła najśmielsze oczekiwania chyba wszystkich. Brawo za odwagę i życzymy samych sukcesów na nowej drodze.


Source: youtube.com

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share