Do takich narodzin dochodzi raz na 48 mln przypadków. Nie chodzi tutaj o wygląd ani wagę dziecka

Sama wiadomość o tym, że spodziewamy się dziecka jest dla nas najwspanialszym co może nas spotkać, ale i tak zawsze uważamy, że najpiękniejszym dniem naszego życia jest dzień, w którym nasze pociechy przyszły na świat,.

Narodziny chłopczyka były tym bardziej wyjątkowe, gdy uświadomimy sobie, że do takich sytuacji dochodzi raz na 48 milionów przypadków. Jednak ta wyjątkowość nie miała nic wspólnego z wagą ani wyglądem zupełnie zdrowego dziecka. Chodziło o coś zupełnie innego…

Przebieg ciąży

Kiedy Kyrsten Moreno zaszła w ciążę, ona i jej najbliżsi robili wszystko, co w ich mocy, aby jak najlepiej przygotować się na przyjście na świat nowego członka rodziny. I choć mogłoby się wydawać, że ciąża przebiegała jak każda inna, babcia, Nadine Hugmeyer miała wrażenie, że lada moment wydarzy się coś nieoczekiwanego. Coś, co będzie zupełnym zaskoczeniem nie tylko dla całej rodziny, ale również pracującego w szpitalu personelu medycznego.

1

Cud narodzin

Kiedy mały Aiden wciąż był w brzuchu matki, Nadine wyszeptała do niego, że musi przyjść na świat w dniu urodzin swojej mamy. Jak się okazuje, jej słowa nie były bez znaczenia. Taka kolej rzeczy wydawała się być tym bardziej nieprawdopodobna, że chłopczyk miałaby urodziny tego samego dnia, co jego mama i babcia. I choć wydawać by się to mogło nieprawdopodobne, stało się! Chłopiec przyszedł na świat dokładnie w tym samym dniu miesiąca co mama oraz babcia.

Sto lat

Diane Leonard, która pracuje w Amity Healt i była obecna przy narodzinach Aiden, powiedziała, ze nigdy wcześniej nie spotkała się z takim przypadkiem. Nie bez powodu tez cały personel szpitala w dniu narodzin dziecka, a zarazem urodzin jego mamy oraz babci zaśpiewał całej fantastycznej trójce “100 lat”.

2

Myślę, że tak po prostu miało być – powiedziała babcia, Nadine

Nie da się ukryć, że to bardzo wyjątkowy zbieg okoliczności, którego prawdopodobieństwo wystąpienia jest niemal niemożliwe. Czyżby mama Aiden wyliczyła sobie, kiedy powinna zajść w ciążę? Tego prawdopodobnie już się nie dowiemy. Wiadomo tylko, że reszta rodziny będzie miała niemały ból głowy, kiedy przyjdzie jej kupić prezenty dla całej trójki. Plus tego jest natomiast taki, że tego właśnie dnia z pewnością będzie szykowała się naprawdę spora, rodzinna impreza.

Słyszeliście już wcześniej o podobnych przypadkach?

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share