Podczas zawodów sportowych pies tylko czeka na znak od swojej pani. W końcu robi coś naprawdę fenomenalnego. Wow

Psy od wieków są wykorzystywane w różnych dziedzinach naszego życia. Pierwotni pomagały ludziom bronić swojego dobytku przed dzikimi zwierzętami, później zaczęta je wykorzystywać do takich funkcji jak pilnowanie owiec później zaczęły być po prostu naszymi towarzyszami i przyjaciółmi.

Jednym z najbardziej efektownych rzeczy jakie można robić wspólnie z psem to prawdopodobnie specjalne zawody zwane Agility. W trakcie zawodów pies musi pokonać specjalny tor z przeszkodami w jak najkrótszym czasie. Właściciel biegnie również po torze i pokazuje zwierzęciu którędy biec.

W trakcie zawodów Agility organizowanych przez Westminster Kennel Club w USA w 2019 roku zwyciężył urocza czarna suczka rasy border colie o imieniu P!nk. Jej imię oczywiście nawiązuje do słynnej piosenkarki P!nk.

Bieg uroczej suczki jest o tyle niezwykły, że aż trudno uwierzyć w to jak szybko i jak dokładnie został wykonany. P!nk już przed startem jest pełna energii. Nam jednak najbardziej spodobał się moment zakończenia biegu gdy suczka dosłownie wpada w ramiona właścicielki.

Zobaczcie koniecznie ten niesamowity wyścig:


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share