Niedźwiedź grizzly wskakuje do basenu, po czym odwraca się do aparatu i prezentuje szeroki uśmiech

Lato w pełni. Może aktualnie pogoda w niektórych częściach kraju nie jest najlepsza, ale i tak większość czasu spędzamy na dworze, ciesząc się ciepłem i piękną pogodą.

Z pewnością z pogody korzysta bohater tego artykułu. Konkretnie jest to niedźwiedź grizzly. „Miś” ma na imię Bruiser i mieszka na stałe w Single Vision, rezerwacie przyrody zlokalizowanym w amerykańskim stanie Floryda, w którym zajmują się ochroną gatunków zagrożonych wyginięciem.

Pomimo, że filmik nagrany został już jakiś czas temu, to cały czas budzi we mnie pozytywne emocje. Pewnego ciepłego, letniego dnia Bruiser postanowił sobie popływać, a będąc bardziej konkretnym postanowił wskoczyć do basenu, aby się ochłodzić.

Na całe szczęście dla nas, pracownik ośrodka zdążył złapać za aparat i nagrać fantastyczny skok niedźwiedzia do basenu. I co jeszcze lepsze, udało mu się uchwycić bezcenny uśmiech niedźwiedzia tuż po skoku.

Nagranie zostało już wyświetlone przez miliony widzów. Doskonale rozumiem jego popularność. Pamiętajcie, aby tak jak Bruiser, korzystać z lata pełną piersią.

Zobacz poniżej nagranie skoku Bruisera:

Źródło:polubione.com

Share