Niesamowita metamorfoza starszej kobiety. Czuła się zbyt „beżowo” i stylista zmienił ją nie do poznania. Zobać co się stało

Czy mieliście kiedyś ochotę zupełnie zmienić swój wygląd? Jak dla mnie jest to całkiem kusząca myśl.

Do salonu słynnego Christophera Hopkinsa, znanego jako Makeover Guy, Mauree przyjechała aż z Kanady. Chciała, aby stylista profesjonalnie się nią zajął i zupełnie odmienił jej wygląd.

Przyjechała z małego miasteczka niedaleko Vancouver. Powiedziała, że czuje się zbyt „beżowo” i chciałaby to zmienić. Makeover Guy zgodził się nią zająć. Przemiana, jakiej dokonał, sprawiła, że kobieta nie potrafiła wydusić słowa. Z ledwością była w stanie się rozpoznać.

1

Christopher Hopkins to stylista znany w całych Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna słynie z tego, że za jego sprawą niezadowolone ze swojego wyglądu kobiety doznają niesamowitej wizualnej przemiany. Wyniki jego pracy są tak niesamowite, że niektóre klientki nie były w stanie uwierzyć, że coś takiego w ogóle jest możliwe. Jego kanał na YouTubie ma ponad 80 000 subskrybentów.

Do Christophera zgłosiła się pewna Kanadyjka – Mauree. Kobieta przebyła setki kilometrów, aby dotrzeć do jego salonu w Minneapolis.

Mauree opisała swój wygląd jako „beżowy”. Powiedziała, że chciałaby zrobić coś z włosami. Stwierdziła też, że zobaczyła Christophera w programie u Oprah Winfrey – po tym, co tam ujrzała, była gotowa oddać się w jego ręce bez zadawania żadnych dodatkowych pytań.

2

Christopher zgodził się z Mauree, że ta jest zbyt beżowa i powiedział, że kobieta potrzebuje więcej głębi jeśli chodzi o kolor włosów oraz neutralną paletę kolorów jeśli chodzi o makijaż.

Mauree w ogóle się nie odzywała, w pełni zawierzając Hopkinsowi i jego kreatywnemu zespołowi. Powiedziała styliście, że może zrobić z jej włosami to, na co tylko ma ochotę. Sama zaś nie mogła doczekać się rezultatu jego działań.

3

Kiedy było już po wszystkim, a Mauree zobaczyła się w lustrze, nie była w stanie wydobyć z siebie słowa. Szczerze powiedziawszy trudno mi uwierzyć, że jest to ciągle ta sama osoba. Mauree też nie potrafiła. Zażartowała, że wszyscy pomyślą, iż jej mąż wziął ślub z kimś innym.

Christopher sprawił, że ta kobieta wygląda – i czuje się – o całe dekady młodziej. Jest naprawdę przeszczęśliwa.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share