Pięć znaków zodiaku, którym można ufać. Wiesz, którzy przedstawiciele zodiaku nie zdradzają sekretów, są lojalne i oddane?

Niektóre osoby są jak prawdziwa opoka. Można do nich walić jak w dym, zawsze znajdują się na posterunku, pomogą nam w nocy o północy. Nigdy nie zdradzają sekretów, są lojalne i oddane. Wiesz, którzy przedstawiciele zodiaku mają takie cechy?

1. Koziorożec

Dość chłodne w obejściu, mało wylewne, wycofane i poważne, Koziorożce mają jednak pewną bardzo istotną zaletę. To takie osoby, które zawsze, po prostu zawsze będą ci służyć pomocą, nawet jeśli odbędzie się to kosztem ich planów czy dobra. Co więcej, Koziorożce potrafią być idealnymi powiernikami sekretów. Nie ma możliwości, żeby nadużyły twojego zaufania.

2. Waga

Waga na pierwszy rzut oka nie robi najlepszego wrażenia. To osoba zdystansowana, niezbyt zaangażowana w nową znajomość, cicha i ciut… niesympatyczna. Jeśli jednak zdobędziesz jej zaufanie i staniesz się dla niej kimś ważnym, Waga będzie w stanie wskoczyć za tobą w ogień. To taka osoba, która tkwi przy przyjacielu czy partnerze w zdrowiu i w chorobie, niezależnie od okoliczności.

3. Rak

Raki bywają trudne, nadmiernie emocjonalne i łatwo się obrażają. Jeśli jednak uznają cię za członka swojej rodziny (także jako partnera czy przyjaciela), będą przy tobie zawsze, kiedy ich potrzebujesz. Będą w stanie podzielić się z tobą swoją jedyną kanapką, pożyczyć ci samochód, zajmować się twoim dzieckiem, jeśli będziesz musiał zostać dłużej w pracy. Ich pomoc jest bezinteresowna. Warunek jest jeden – muszą wiedzieć, że tobie też na nich zależy.

4. Panna

Osoby spod znaku Panny wiecznie czegoś się obawiają i o coś martwią. To tyczy się także ludzi, którzy są dla nich ważni. W praktyce oznacza to, że Panna wkłada wiele wysiłku w to, by mieć pewność, że jej przyjaciele, rodzina czy ukochany mają się jak najlepiej. Na osobę urodzoną w tym znaku zawsze można liczyć. Jeśli tylko zwrócimy się do niej z prośbą o pomoc, nie tylko ją uzyskamy, ale jeszcze możemy być pewni, że da z siebie więcej niż 100 procent.

5. Skorpion

Skorpiony są trudne, często nieprzyjemne, a nawet okrutne. Ale nie w stosunku do osób, które uważają za bliskie. Jeśli jesteś na złotej liście Skorpiona, możesz być pewien, że nigdy nie zdradzi twojego zaufania i że zawsze, w każdych okolicznościach będziesz się do niego mógł zwrócić o pomoc. Co więcej, Skorpion nie pozwoli, by stała ci się krzywda. Może cię bronić przed całym światem, jeśli poczuje, że jesteś zagrożony.

Źródło: magia.onet.pl

Share