Mówią o cudzie. Płaczącą Matka Boża w jednym z kościołów. Wideo

W mieście Ja-Ela na Sri Lance – jak przekonują mieszkańcy – wydarzył się cud. Miało do niego dojść w kościele Matki Boskiej Bolesnej. Informację o zdarzeniu, którym żyje teraz wiele osób w Ja-Ela, przesłała nam pani Katarzyna poprzez serwis

Wierni twierdzą, że w trakcie mszy z oka rzeźby Matki Bożej pociekła łza. Nagrano film, który następnie umieszczono w sieci. Mieszkańcy sądzą, że cud ma związek z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami na Sri Lance. Kościół został tymczasowo zamknięty, a jego opiekunowie proszą wszystkich o modlitwę.

Official News :A miracle did happen today with tears coming from a statue of Mother Mary, during prayers.The church is closed now for security purposes. It will be reopened tomorrow for general public.Let us all get together and pray with Mother Mary.God bless you all!

Posted by St.Rita Church,Ma-Eliya,Ja-Ela on Thursday, July 4, 2019

Source: facebook.com

Podobne wideo, ukazujące płaczącą Matkę Bożą w jednym z kościołów na Sri Lance, zamieszczono w serwisie YouTube 24 lutego 2019 r, czyli niecałe 2 miesiące przed serią ataków terrorystycznych, do których doszło 21 kwietnia 2019 r., w Niedzielę Wielkanocną. W zamachach zginęło 258 osób, a co najmniej 500 odniosło obrażenia. Wielu mieszkańców kraju uważa, że zdarzenie to nie było przypadkiem i było swego rodzaju sygnałem przed kwietniową masakrą.


Source: youtube.com

Cud lubelski

Niedawno obchodzono 70. rocznicę pojawienia się łez na obrazie Matki Bożej w lubelskiej katedrze. Do rzekomego cudu miało dojść 3 lipca 1949 r. Tysiące ludzi przychodziło zobaczyć malowidło, a Lublin stał się miejscem pielgrzymek.

Źródło: turystyka.wp.pl

Share