Sekrety twojego znaku zodiaku. Najbardziej odrażające i przerażające

Każdy z nas ma swoje ciemne sekrety. Niektóre z nich są dziwne, inne zaś przerażające. Mogą przyprawiać innych o dreszczyk grozy lub obrzydzenia. Jakie najbardziej przerażające tajemnice ma każdy ze znaków zodiaku?

Baran

Osoby urodzone w znaku Barana nieustannie potrzebują adrenaliny. W dawnych czasach zapewniały im ją wojny. Obecnie Baranki znajdują ją w sportach ekstremalny, ale bywa też, że szukają zaczepki i wdają się w bójki. Kolejnym okropnym sekretem tych osób jest… nałogowe zrywanie strupów i rozdrapywanie ran. Często zdarza się, że krwawią i nawet tego nie widzą. Barany mają również czarne, mroczne fantazje. Często myślą o własnej śmierci i to we wszystkich jej wariantach – od wypadków, przez zabójstwa i ciężkie choroby, po samobójstwo. Są przygotowane na każdą okazję.

Byk

Osoby urodzone w znaku Byka są zbyt mocno zainteresowane życiem innych. To ten typ sąsiada, który zawsze wie, co dzieje się w jego okolicy. W pracy zajmują bezpieczne miejsce, z którego z niezwykłym zapałem i dokładnością obserwują swoich współpracowników. Wszystkich osądzają i chętnie obgadują. Chętnie robią zdjęcia i nakręcają filmiki z ukrycia. Wszystko po to, żeby zebrać jak najwięcej dowodów na to, jak ta osoba jest beznadziejna. Chętnie spędzają czas na szpiegowaniu ludzi w internecie i na Facebooku. Byki po prostu wiedzą wszystko o wszystkich. Prawdziwy punkt szpiegowski.

Bliźnięta

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt mają makabryczne, czarne poczucie humoru. Potrafią żartować w zupełnie nieodpowiednich momentach. Na przykład zaśmiewają się do łez, bo coś je rozbawi na pogrzebie. Kolejną sprawą jest to, że Bliźnięta z bezpiecznego domu najchętniej wychodzą uzbrojone. Zwykle w torebce mają gaz lub chociaż nóż kuchenny. Zawsze to coś. No, bo przecież mogłyby zostać porwane. Dlatego, na wszelki wypadek, z zapałem oglądają filmiki instruktażowe, jak wyzwolić się z więzów. Dużo trenują i są w tej dziedzinie mistrzami.

Rak

Osoby, które urodziły się w znaku Raka często oddają się specyficznym fantazjom. Wyobrażają sobie, że są świadkami czyjejś śmierci. Robią to tak malowniczo i ze szczegółami, że kiedy komuś się zwierzą, to bywają brani za psychopatów. Kolejną rzeczą są wyniszczające napady gniewu. W szale Rak potrafi niszczyć, tłuc i palić. Potem tego żałuje. Niestety, zniszczonych rzeczy najczęściej nie da się naprawić. A i Rakowi bywa bardzo za to wstyd i przykro. Więc zdarza się, że płacze. Ostatnim wstydliwym sekretem Raków jest ten, że lubi zjadać skórę ze swoich warg.

Lew

Osoby urodzone w znaku Lwa mają silne przeświadczenie, że posiadają wrodzone zdolności ezoteryczne. Zwykle uważają, że mają talent w zakresie jasnowidzenia. Wierzą swoim przeczuciom i często mają rację. Uważają, że mają możliwość kontaktowania się ze zmarłymi. Bardzo często ich bliscy zmarli pojawiają się w lwich snach. Do tego miewają sny prorocze. Czasem przepowiadają przyszłość, która nie ma żadnego większego znaczenia – zwykła codzienna rutyna. Kolejnym wstydliwym sekretem Lwów jest to, że większość z nich zjadła kiedyś pająka lub ćmę.

Panna

Osoby urodzone w znaku Panny czują perwersyjną przyjemność z oglądania wypadków samochodowych. Kiedy jakiś mijają, to z pewnością zwolnią, żeby się przyjrzeć. Jeśli to możliwe, będą robić zdjęcia i nagrywać filmiki. Pewną dziwną przyjemność sprawia im oglądanie w sieci makabrycznych zdjęć ofiar wypadków. Kolejną rzeczą jest to, że Panny wierzą w duchy i są absolutnie przekonane, że kiedyś w swoim życiu jakiegoś spotkały. Interesują się tą tematyką, czytają wiele na ten temat. Ich marzeniem jest odwiedzenie nawiedzonych miejsc. Im sławniejszych, tym lepiej.

Waga

Osoby urodzone w znaku Wagi są pozornie wrażliwe i delikatne. Jednak zupełnie nie wzrusza ich widok krwi. Uwielbiają horrory typu gore, gdzie posoka leje się hektolitrami. Kolejną słabością Wag jest ich zamiłowanie do teorii spiskowych. Szukając informacji na interesujące je tematy zapuszczają się czasem w dziwne i niebezpieczne rejony internetu. Dlatego dostępu do historii wyszukiwarki strzegą jak własnego oka. Boją się, że ktoś może uznać je za dziwadła, a jeśli lista ta wpadłaby w ręce policji czy agencji rządowych, to mogłoby oznaczać bardzo duże problemy. Może nie mówią o tym głośno, ale Wagi wierzą, że kosmici są wśród nas.

Skorpion

Osoby urodzone w znaku Skorpiona fascynuje wszystko, co nadprzyrodzone. Szczególnie zdobywanie przewagi nad innymi i przejmowanie kontroli. Hipnoza? Magiczny wpływ? To coś idealnie dla nich. Chętnie zgłębiają tajemnice magii i nauki Antona LaVeya. W kwestii mody Skorpiony pozostają nieugięte. Uznają głównie kolor czarny. Uważają, że dodaje im on tajemniczości i powagi. Osoby spod tego znaku zawsze zachowują zimną krew. Trudno je przestraszyć tak, żeby podskoczyły. Dlatego niestraszne im żadne jumpscary zastosowane w filmach. Skorpionowi nawet powieka nie drgnie.

Strzelec

Osoby urodzone w znaku Strzelca czasem stawiają wszystko na jedną kartę i bywają bezlitosne oraz nieprzewidywalne. Wyprowadzone z równowagi stają się agresywne. Zdecydowana większość z nich chociaż raz w życiu groziła komuś jakimś rodzajem broni. Czasem mógł to być tłuczek do mięsa lub chociaż zniszczenie komuś reputacji w środowisku. Kolejnym sekretem Strzelców jest to, że czasem, zupełnie świadomie, mogą wyjść na środek drogi i spokojnie czekać na nadjeżdżające samochody. Ot tak, dla emocji. Ostatnim z czarnych sekretów tego znaku jest niezachwiana wiara w kosmitów. Ktoś opowiada, że widział ufo? To z pewnością będzie Strzelec.

Koziorożec

Osoby urodzone w znaku Koziorożca są opanowane i poważne. Jednak ich mrocznym sekretem jest to, że potrafią zaśmiewać się do łez z cudzych wypadków. Śmieją się tak bardzo, że nie są w stanie udzielić rannemu pomocy. Czasem, by wyjść z twarzą z tarapatów, Koziorożce są w stanie nakłamać tak bardzo, że nie da się potem tego odkręcić. Ciekawe jest to, że one brną w to dalej! Utrudniają sobie tym życie. Ciężko jest w nich wywołać dreszczyk emocji. Kiedy słyszą jakąś mrożącą krew w żyłach lub dramatyczną opowieść, to zdarza się, że odczuwają jedynie znudzenie.

Wodnik

Osoby urodzone w znaku Wodnika są fanami literatury grozy. Kochają horrory i dreszczowce – książki i filmy. Najchętniej sięgają po nie późnym wieczorem. A najciekawsze w tym jest to, że Wodniki potem ze strachu zasypiają z głową pod kołdrą. Kolejnym mrocznym sekretem Wodników jest to, że wiele myślą o śmierci – swojej i najbliższych. Dlatego możliwe jest, że mają w notatkach przygotowane nekrologi wciąż żyjących krewnych. No właśnie, notatki… Najbardziej ukrywana własność Wodnika. Nie chciałby, żeby wpadły w ręce kogoś postronnego. Pełne są najmroczniejszych fantazji, sekretów, a nawet rysunków. Dziennik psychopaty?

Ryby

Osoby urodzone w znaku Ryb darzą szczególną sympatią seryjnych morderców. Czytają wszystkie książki i filmy na ich temat. Znają najdrobniejszy szczegół ich zbrodniczej działalności, każdego z morderstw. Czytają wspomnienia sprawców, ale też książki napisane przez śledczych. Uważają, że mogą popełnić zbrodnię idealną. Kolejnym tematem, który fascynuje Ryby są legendy miejskie i opowieści o nawiedzeniach. Chętnie wypróbowują powtarzanie do lustra regułek przywołujących demony. Zbierają symbole magiczne i nawiedzone przedmioty. I kolejna sprawa – teorie spiskowe. Ryby godzinami oglądają w sieci filmiki, które przedstawiają coraz wymyślniejsze tajemnice świata.

Źródło: magia.onet.pl

Share