Gdy pasażerka powiedziała matce „zamknąć się” – stewardessa musiała zrobić coś, co zaskoczyło wszystkich

Marissa Rundell zdawała sobie sprawę, że lot z małym dzieckiem nie będzie należał do najłatwiejszych. Podobnie jak rodzice wszystkich niemowlaków, kobieta była nieco poddenerwowana zabraniem na pokład swojego 8-miesięcznego synka.

Ku jej zdziwieniu wszystko szło bardzo dobrze. Jej syn Mason była bardzo spokojny. Kobiecie nieco ulżyło, gdy zajmowała swoje miejsce w samolocie. Sprawy zaczęły przybierać zły obrót, gdy w pobliżu Marissy pojawiła się inna pasażerka.

Podobnie jak Marissa, kobieta miała miejsce z tyłu samolotu. Jej jednak taki przydział miejsca zdecydowanie nie odpowiadał.

„Przeszła na tył samolotu i rzuciła torbami. Powiedziała: „to jest k**** śmieszne. To k**** jakieś nieporozumienie, żeby siedzieć z tyłu” – powiedziała Marissa w rozmowie z The Daily Mail.

Marissa poprosiła kobietę, aby nie przeklinała, ale została całkowicie zignorowana.

„Poprosiłam ją jeszcze raz, aby nie używała takiego języka, ale odpowiedziała, że mam zamknąć jadaczkę i sp*******ć. Wtedy podeszła stewardessa i zapytała w czym problem” – daje Marissa.

Kobieta powiedziała, że nie zamierza siedzieć koło dziecka. Była wściekła.

1

Stewardessa Tabitha spokojnie wysłuchała skarg kobiety i zaoferowała jej miejsce w innym samolocie. Takie rozwiązanie tylko jeszcze bardziej rozwścieczyło pasażerkę. Kobieta zaczęła wtedy grozić stewardessie. Żądała jej danych osobowych i groziła, że sprawi, że wyleci z pracy.

Tabitha nie miała sobie nic do zarzucenia, dlatego podała kobiecie swoje dane.

2

Kobieta nie chciała się uspokoić. Tabitha zaczynała mieć jej dość. Powiedziała kobiecie, że będzie musiała opuścić pokład. Wtedy pasażerka przeprosiła i poprosiła stewardessę o przemyślenie swojej decyzji.

Tabitha zadzwoniła po obsługę lotniska i poprosiła o usunięcie kobiety z samolotu.

Pasażerka próbowała jeszcze odwrócić całą sytuację, ale po kilku minutach musiała zabrać swoje bagaże i opuścić samolot.

Marissa z kolei jest bardzo wdzięczna za pomoc jaką okazała jej obsługa Delta Airlines.

„Obsługa lotu spisała się na medal. Byli niesamowici” – przekazała w rozmowie z The Daily Mail.

Zgadzasz się, że obsługa lotu zachowała się prawidłowo?

Źródło: pl.newsner.com

Share