Kinga Duda wyróżniona w Madrycie. Wszyscy składają gratulacje córce prezydenta

Kinga Duda osiągnęła kolejny sukces na polu naukowym. Nie jest tajemnicą, że córka prezydenta RP jest zdolną i ambitną studentką prawa. Tym razem zdobyła prestiżowe wyróżnienie w Madrycie. Wszyscy składają gratulacje, a Andrzej Duda pęka z dumy.

Kinga Duda jest nie tylko znaną córką prezydenta Andrzeja Dudy, ale również bardzo zdolną studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Młoda adeptka prawa ma na swoim koncie liczne sukcesy naukowe, a ostatnio lista jej osiągnięć powiększyła się o kolejną pozycję. Kinga Duda zdobyła prestiżowe wyróżnienie w międzynarodowym konkursie w Madrycie.

W konkursie prawniczym w Madrycie biorą udział studenci najlepszych uczelni z całego świata. Konkurs jest organizowany przez ACMEY Mooting Associacion, a jego uczestnicy startują w zespołach i mają przed sobą niełatwe zadania wymagające szerokiej wiedzy i doskonałej współpracy. To wielkie wyzwanie dla studentów, którzy specjalizują się w międzynarodowym arbitrażu gospodarczym.

Kinga Duda otrzymała prestiżowe wyróżnienia w konkursie prawniczym w Madrycie

W zespole, który składał się ze studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, wystartowała Kinga Duda. Udział córki prezydenta w prestiżowej rywalizacji zakończył się wielkim sukcesem. Jej zespół zdobył dwa wyróżnienia w kategoriach: „Best Respondent Award” oraz „Third Best Team Award”.

Andrzej Duda może być dumny. To już kolejny rok z rzędu, gdy jego córka osiąga świetne wyniki w Madrycie. Kinga Duda brała już udział w zeszłorocznej edycji międzynarodowego konkursu i również osiągnęła sukces. A trzeba przyznać, że nie miała łatwego zadania, ze względu na wysoki poziom i duże zainteresowanie młodych ludzi wygraną. Zazwyczaj uczestniczy w nim około 300 drużyn z ponad 60 krajów.

Andrzej Duda pęka z dumy, internauci składają gratulacje

Z całego kraju spływają gratulacje dla córki prezydenta:

– Mamy zdolną i mądrą młodzież. Co pokazały te trzy dziewczyny! GRATULACJE! Warto pisać o tych dobrych przykładach, a jest ich dużo więcej – napisał jeden z internautów.

– Kinga, jesteś naszą chlubą. Szacun dla rodziców – napisała inna osoba.

Kinga Duda z pewnością nie spocznie na laurach po wielkim sukcesie. Zdolna studentka prawa cały czas rozwija swoje umiejętności. Płynnie mówi po angielsku i obecnie uczy się również języka niemieckiego. Poza studiami ma również inne pasje: jazdę na nartach, podróże i książki.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *