Patrząc na pierwsze zdjęcie myślimy, że patrzymy na zwykłego konia. Spójrzcie na niego, gdy się odwróci

W zdjęciach tego niesamowitego konia można się naprawdę zakochać. Lśniąco czarna sierść, imponująca muskulatura ciała oraz piękna, zdrowa grzywa, której pozazdrościłaby każda miłośniczka długich włosów.

To wszystko sprawia, że całość prezentuje się niezwykle okazale i robi naprawdę wielkie wrażenie.

Fryderyk Wielki, bo takie szlachetne mienie nosi ten najpiękniejszy koń na świecie, ma już grono wiernych fanów i wciąż zdobywa kolejne serca.

1

Jego właścicielka widząc potencjał jaki przejawia jej podopieczny, postanowiła pokazać go światu. Na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych założyła mu profil, gdzie wstawia jego niesamowite zdjęcia. Na chwilę obecną stronę Fryderyka na Facebooku lubi ponad 66 tysięcy osób. Ludzie zachwycają się jego olśniewającym pięknem.

2

Fryderyk uwielbia pozować do zdjęć i trzeba przyznać, że świetnie mu to wychodzi. Majestatyczne pozy podkreślają jego walory zewnętrzne.

3

Nie dziwi nas fakt, że właścicielka jest z niego taka dumna. Spełnia absolutnie wszystkie warunki, aby nazwać go najpiękniejszym koniem na świecie.
Fryderyk to przedstawiciel rzadkiej rasy konia fryzejskiego. Odmiana ta była krok od wyginięcia już trzy razy! To ponownie potwierdza jego wyjątkowość.

4

Dumna właścicielka bardzo dużo podróżuje ze swoim podopiecznym. Zabiera go na liczne konkursy i pokazy, gdzie Fryderyk zawsze porywa tłumy, zdobywając serca jury i widzów.
Trzeba przyznać, że to naprawdę wyjątkowy koń! Obejrzyj poniżej także film:


Source: youtube.com

Źródło: sloneczniexxx.blogspot.com

Share