Krzysztof Piątek opublikował zdjęcie ze ślubu. Pokazał fanom, jaką suknię miała na sobie Paulina

Krzysztof Piątek wziął skromny ślub w tajemnicy przed mediami. Jego żoną została piękna prawniczka Paulina Procyk. Ceremonia odbyła się 1 czerwca, ale piłkarz dopiero dzień później pochwalił się zdjęciem obrączek. Teraz opublikował kolejną fotkę, na której całuje swoją świeżo upieczoną małżonkę. Widać na nim piękną suknię ślubną, jaką miała na sobie panna młoda.

O wybitnych osiągnięciach sportowych Krzysztofa Piątka donosiły media na całym świecie. 23 stycznia 2019 został zawodnikiem A.C Milan, wiążąc się kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023. W wyniku transferu opiewającego na 35 mln euro został najdroższym polskim zawodnikiem w historii!

1 czerwca reprezentant Polski wziął kameralny ślub. Wydarzenie do samego końca zostało utrzymane w tajemnicy przed mediami. Piłkarzowi zależało na skromnej uroczystości, w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Radosną nowiną Piątek pochwalił się na Instagramie dopiero na drugi dzień. Opublikował zdjęcie obrączek, do którego dodał wymowny opis „Mr. & Mrs. Piątek”.

View this post on Instagram

Mr. & Mrs. Piątek ♥️

A post shared by Krzysztof Piątek (@pjona_9) on

Pod tym wpisem pojawiła się masa komentarzy z życzeniami dla nowożeńców.

Według doniesień informatora Faktu, ceremonia odbyła się w sobotę o godz. 17.00 i wzięło w niej udział ok 70 gości. W kościółku na terenie zabytkowego kompleksu rozbrzmiewały dźwięki harfy. Wnętrze udekorowano białymi kwiatami. Ochroniarze pilnowali, by goście nie robili zdjęć. – Ślub był skromny. Nie było łez wzruszenia, pan młody wydawał się być lekko zawstydzony – mówi nasz informator. – Krzysztof Piątek miał na sobie granatowy garnitur, a panna młoda skromną zwiewną białą suknię odcinaną pod biustem i luźno puszczoną z rozporkiem na nodze – dodaje. Wesele zorganizowano w zamku Joannitów w Łagowie, nieopodal Świebodzina (woj. lubuskie).

Teraz Piatek opublikował na swoim profilu na Instgaramie kolejne zdjęcie ze ślubu. Tym razem uchylił rąbka tajemnicy i pokazał fanom, jaką suknię miała na sobie Paulina.

View this post on Instagram

01.06.2019 ♥️

A post shared by Krzysztof Piątek (@pjona_9) on

Kim jest żona Krzysztofa Piątka?

Przypomnijmy, że Krzysztof Piątek i Paulina Procyk poznali się sześć lat temu w Lubinie, kiedy Piątek grał dla miejscowego Zagłębia Lubin. Sportowiec oświadczył się ukochanej w maju 2018 roku. Jego wybranka jest od niego o cztery lata starsza. Z wykształcenia jest prawniczką i interesuje się modą.

1

Krzysztof Piątek opublikował zdjęcie ze ślubu

2

Krzysztof Piątek opublikował zdjęcie ze ślubu

3

Krzysztof Piątek opublikował zdjęcie ze ślubu

4

Krzysztof Piątek opublikował zdjęcie ze ślubu

5

Krzysztof Piątek opublikował zdjęcie ze ślubu

Źródło: fakt.pl

Share