„Złota” toaleta. Jeden lokal nad Bałtykiem wywiesił cenę za skorzystanie z toalety

Codzienność, jaka panuje nad polskim morzem, najlepiej można oddać słowami „morze polskie, ceny niemieckie, a pogoda angielska”.

O ile na pierwszy i trzeci punkt nie mamy wpływu, o tyle na drugi już tak. Niejednokrotnie mówiono już o tym, że ceny nad polskim morzem potrafią przyprawić o zawrót głowy. O ile cena jedzenia potrafi naprawdę zaskoczyć, to raczej nikt nie spodziewał się takiej ceny za toaletę nad polskim morzem.

Na portalu iswinoujscie.pl pojawiło się zdjęcie toalety w restauracji, która mieści się w jednym z popularniejszych miejsc w Świnoujściu. O ile można było spodziewać się wysokich, a nawet bardzo wysokich cen w lokalu, informacja wywieszona na drzwiach zdziwiła wszystkich. Na kartce przed wejściem do toalety widnieje kwota… 20 złotych! Tak, dobrze zrozumieliście. Tyle kosztuje w tym miejscu skorzystanie z WC. Cena jest wyjątkowo wysoka patrząc nawet na nadmorskie standardy w sezonie.

1

– „Może brak miejskich darmowych w pobliżu” – zastanawia się autor zdjęcia.

– „Szok! Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach pięć złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko, 20 złotych toaleta” – napisał zaskoczony czytelnik, który podesłał zdjęcie portalowi Iswinoujscie.pl.

2

Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

Źródło: polubione.com

Share