Uszy tych psów odkryli właścicielem prawde. Przypadkowe spotkane w sklepie. Wideo

Niektórzy ludzie myślą, że psy mają słabą pamięć i jeżeli długo nie widzą swoich właścicieli i rodzin, to o nich zapominają.

Ale to nie jest prawda.

Dwa psy z tej historii są tego najlepszym dowodem. Poznaj ich niewiarygodną historię poniżej.

Pam Corwin była na zakupach, gdy zauważyła bardzo ciekawą sytuacje.

Dwa bardzo podobne do siebie psy ruszyły w swim kierunku i bardzo radośnie się przywitały. Wyglądało to zupełnie jakby znały się od lat.

Jednak kiedy Pam podeszła do właścicieli psów i zagadała do nich, okazało się, że ci nigdy wcześniej się nie widzieli i się nie znają. Psy były wobec siebie obce.

Dlaczego więc zachowały się tak, jakby spotkali się najlepsi przyjaciele?

Adopcja z Rosji

Na początku żaden z właścicieli nie miał pojęcia skąd u psów tak radosne powitanie. Po chwili rozmowy okazało się jednak, że psy mają ze sobą coś wspólnego. Choć to niewyobrażalne, a spotkanie w sklepie t niesamowity zbieg okoliczności.

Obydwa psy zostały ponad rok wcześniej adoptowane z Rosji. Mało tego, leciały nawet tym samym trabsportem lotniczym z Rosji do Stanów Zjednoczonych.

Identyczne tatuaże

Obydwa psy posiadały na uszach tatuaże, które informowały o ich pochodzeniu. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że tatuaże są identyczne. Psy były rodzeństwem!

Pomimo, że zostały rozdzielne ponad rok wcześniej, w sklepie od razu się poznały. Psy musiała łączyć mocna więź ponieważ były bardzo szczęśliwe z ponownego spotkania.

Pam nagrała ich spotkanie i opublikowała film na Facebooku.

Film obejrzało już ponad 3 miliony osób. W komentarzu do filmu Pam opisuje, że spotkanie rodzeństwa trwało pół godziny, a właściciele wymienili się numerami telefonów, aby psy mogły się spotkać ponownie.

Zobacz spotkanie psów po roku na nagraniu poniżej:

O.M.G.!!!!I witnessed the coolest thing today! I was at my booth at Pike Place Market and two couples (who didn't know each other) were walking towards each other with identical dogs. Suddenly, the dogs ran towards each other and went totally crazy. I went over to watch because it was so adorable, and as I stood there soaking up the love, the couples figured out that the dogs are siblings and came over on the same plane to be adopted from Russia a year ago! The dogs recognized each other! They even had identifying tattoos that confirmed it. This joyful reunion went on for over a half an hour, in fact they were still at it when I left the market.(I heard the couples exchanging phone numbers, so now they can have play dates, which made me very happy)(p.s. The response to this video has been incredible! Thank you to everyone who has reached out, including reporters, tv stations, blogs, rescues, websites, etc. I was approached by a couple of licensing companies and just signed the licensing rights to the video over to one of them. (I tell ya, this has been crazy!) So for licensing inquiries please contact: licensing@defymedia.com. I love how this story has touched so many people!)

Posted by Pam Corwin on Saturday, February 10, 2018

Source: facebook.com

Ten filmik wywołał uśmiech na mojej twarzy! Psy to kochane i wierne stworzenia, które nie zapominają o swojej rodzinie.

Ich spotkanie to prawdziwy cud. Mam nadzieję, że właściciele dopilnują, aby psy spotkały się w przyszłości.

Źródło: pl.newsner.com

Share