Kobieta podjeżdża do McDonalds. Wówczas pracowni usłyszał w samochodzie krzyczące dzieci i natychmiast zareagował

22-letni Pedro Viloriaja jak zwykle pracował na swojej zmianie w restauracji McDonalds na Florydzie, gdy wydarzyło się coś niespodziewanego.

Pedro skończył właśnie pakować kolejne zamówienie, a do okienka podjechała kobieta, aby je odebrać.

Gdy Pedro wychylił się przez okienko, aby podać jej zamówione jedzenie, kobieta zrobiła coś dziwnego. Zamiast je odebrać, przejechała obok. Wówczas Pedro usłyszał w samochodzie krzyczące dzieci.

Długo się nie zastanawiając, Pedro podjął decyzję, która być może uratowała życie tym dzieciom.

22-letni Pedro jak zwykle pracował przy okienku do wydawania jedzenia w restauracji McDonalds w Doral na Florydzie. Był to zwykły dzień, który nie różnił się niczym od innych. Do pewnego momentu. Spokój zburzyła pewna kobieta z dwójką dzieci.

Kobieta nie zatrzymała się koło okienka, przy którym czekał Pedro z jej zamówieniem. Zamiast tego przejechała bez odbierania jedzenia. Pedro jak zwykle wychylił się z okienka, aby podać jedzenie i dzięki temu zauważył, że dzieje się coś złego. Usłyszał, że dwójka siedzących z tyłu dzieci, krzyczy.

1

„Dzieci krzyczały: Mamo, mamo, zatrzymaj się. Mamo, co ty wyprawiasz?” – powiedział Pedro w rozmowie z Inside Edition.

Pedro zrozumiał, że kobieta musi mieć jakiś poważny problem i dlatego zareagował natychmiast.

„Pomyślałem, że coś tej kobiecie musiało się stać i muszę natychmiast zrobić coś, aby jej pomóc.”

Pedro bez zastanowienia wyskoczył przez okienko do podawania jedzenia i pobiegł za samochodem. Goście w restauracji widzieli przez szybę co się dzieje i jeden z nich zdecydował się mu pomóc.

2

Pedro wraz z klientem dogonili samochód i udało im się go zatrzymać. Kobieta, która jak się później okazało, była policjantką, została zabrana do szpitala.

Pedro jest teraz wychwalany za swoja odwagę i szybką reakcję, która być może pozwoliła uratować kobiecie i dzieciom życie. Pedro musiał szybko zareagować ze względu na dzieci:

„Przez myśl przeszło mi tylko, a co jeśli te dzieciaki stracą dziś swoją mamę, to będzie prawdziwa tragedia. Musiałem spróbować uratować tą kobietę, nawet jeżeli miałem zaryzykować własne życie”.

Nie wiadomo jaki problem ze zdrowiem złapał kobietę, ale według informacji Inside Edition, kobieta została po pewnym czasie wypisana ze szpitala.

Zobacz reportaż z akcji ratunkowej Pedro:


Source: youtube.com

Brawa dla Pedro za szybką, szczęśliwą i skuteczną pomoc!

Źródło: pl.newsner.com

Share