Małgorzata Socha bez makijażu. „Naturalna piękność”. Fani komentują jej widok

Małgorzata Socha wybrała się na wakacje nad polskie morze. Pochwaliła się zdjęciem bez makijażu, a jej fani jednogłośnie stwierdzili, że w naturalnej wersji zachwyca najbardziej.

Małgorzata Socha należy do grona tych gwiazd, które bez problemu są w stanie pokazać się fanom w naturalnej wersji. Tak też uczyniła teraz. Efekt? Internauci są pod wrażeniem. Uważają nawet, że bez makijażu wygląda lepiej.

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu

Socha przebywa obecnie na wakacjach nad polskim morzem. Prawdopodobnie jest to Darłówko. Na Instagramie zapewniła fanom obszerną relację z urlopu. Mogliśmy podziwiać między innymi poranny trening Małgosi, jej dzieci bawiące się w piasku, ale także i samą aktorkę w naturalnej wersji. Socha opublikowała zdjęcie, na którym jest bez makijażu i tym samym wprawiła w zachwyt internautów. Nas zresztą też.

Pod zdjęciem pojawiła się masa komplementów pod adresem aktorki. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że aktorka jest po prostu naturalną pięknością i żaden makijaż nie jest jej potrzebny.

Pięknie i naturalnie.

Ale ładnie!

Ja chyba Ciebie taką naturalną, z rozwianym włosem najbardziej lubię oglądać

Oj, tak… Małgosia wygląda pięknie. I brawa też za odwagę, bowiem nie wszystkie nasze gwiazdy chciałaby pokazać się bez makijażu nawet na Instagramie. Socha jednak nie ma z tym problemu. Super!

Źródło: plotek.pl

Share