Kierowca ciężarówki uratował bezpańskiego psa. Zdumiał się, gdy pies pokazał mu w lesie to

Wiadomo, że kierowcy ciężarówek nie mają łatwego życia – ciągle są w drodze, tęsknią za rodziną, często doskwiera im samotność i niewygody. Dan jest jednym z kierowców, którzy spędzają większość roku poza domem. Mężczyzna zatrzymał się w lesie, by rozprostować nogi i zjeść coś na świeżym powietrzu, gdy okazało się, że ma towarzystwo…

Mały, bezpański piesek został skuszony zapachem jedzenia. Dan nie miał sumienia zostawić go samego w lesie, ale nie wiedział, że psiak też miał pewien plan…

Dan zabrał nowego przyjaciela do samochodu, ale psiak zaczął ujadać i szamotać się, choć do tej pory był wyjątkowo spokojny i przyjaźnie nastawiony. Wiedziony intuicją, Dan wypuścił psa, który wyraźnie dawał mu znać, że ma za nim iść.

1

Okazało się, że pies opiekował się królikiem! Nie wiemy, jak ta dwójka znalazła się w lesie, najprawdopodobniej ktoś ich porzucił… Dan zabrał zwierzaki do ciężarówki i podzielił się z nimi swoim jedzeniem, a następnie zawiózł je do najbliższego schroniska dla zwierząt.

2

W schronisku nikt nie miał wątpliwości, że tak urocza para raz dwa znajdzie nowego właściciela. Dzięki kierowcy zwierzaki dostały szansę na lepsze życie.

3

Share

Dodaj komentarz