Twój znak zodiaku determinuje to, od czego szybko się uzależniasz. Warto mieć to na uwadze

Uzależnienie to nic innego, jak silna potrzeba wykonywania jakiejś czynności. Można się uzależnić dosłownie od wszystkiego: od alkoholu, papierosów, gier komputerowych, drugiej osoby, telefonu, internetu i wielu, wielu innych osób. Czy zastanawialiście się jednak kiedykolwiek, od czego tak naprawdę zależy? Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć.

Skłonność do uzależnieni może determinować znak zodiaku

To nie żart! Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku po prostu łatwiej popadają w nałogi, a inne trudniej. Do której grupy się zaliczać? Czy w szczególny sposób powinieneś lub powinnaś uważać na pokusy ze świata?

Znaki zodiaku a nałóg

Baran

Jeśli jesteś spod znaku Barana, powinieneś uważać na alkohol, który może być dla Ciebie wyjątkowo kuszący. Świadczyć może o tym fakt, że lubisz zakrapiane imprezy i od czasu do czasu decydujesz się także na inne używki. Kochasz wyzwania, co może doprowadzić do Twojej zguby. Ogromna przegrana w kasynie może być jedną z nich.

Rak, Panna, Ryby

Raki, Panny i Ryby to bardzo wrażliwe duszyczki. Uważaj, bo jeśli jesteś jednym z tych znaków zodiaku, szybko popadasz w uzależnienie od leków, które może okazać się być bardzo niebezpieczne – szczególnie w przypadku Raków, które łatwo i szybko popadają w depresję.

Byk

Jesteś spod znaku Byka? Wszystko wskazuje na to, że uwielbiasz przyjemności i bardzo szybko się od nich uzależniasz – szczególnie mamy tutaj na myśli seks i jedzenie. To uzależnienia, którym bardzo często ulega również strzelec. Na szczęście potrafisz doprowadzić się do porządku, kiedy zauważasz, że życie zaczyna wymykać Ci się spod kontroli.

Waga

Jako Waga możesz uzależnić się zarówno od alkoholu, jak i od innych ludzi. Niestety, często wpływa to na relację z drugą osobą, co może doprowadzić do tego, że Twój związek będzie naprawdę toksyczny.

Lew

Lew to król zwierząt, który pewnie i silnie stąpa po ziemi, a także rzadko popada w nałogi. Twoją piętą achillesową mogą okazać się natomiast… zakupy. Wszystko dlatego, że uwielbiasz otaczać się luksusami, a przecież stać Cię na dostatnie życie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żebyś sobie kupił to, na co masz ochotę.

Bliźnięta

Mało kto uwielbia tak dobrą zabawę, jak lekkoduchy, którymi są Bliźnięta. Jeśli jesteś spod znaku Bliźniąt, musisz uważać na uzależnienie od alkoholu, narkotyków, a także i przede wszystkim Internetu, który potrafi pochłonąć Cię na długie, długie godziny.

Wodnik

Wodnik potrafi zaskoczyć – jesteś prawdopodobnie jednym z najbardziej nieprzewidywalnych znaków zodiaku. Wszystko zależy od Twojego „widzi mi się”. W jednym momencie możesz być zupełnym abstynentem, a lada moment zaczynasz sięgać po alkohol niemal każdego dnia. To samo tyczy się również innych uzależnień.

Koziorożec

Jeśli jesteś spod znaku Koziorożca, jesteś prawdziwym szczęściarzem. Koziorożce nie mają bowiem skłonności do uzależnień. Doskonale wiedzą, kiedy powiedzieć sobie dość i robią wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Share

Dodaj komentarz