Mężczyzna zastępował kierowcę autobusu, na trasie zauważył kobietę z córką na wózku, kilka dni później wrócił pod jej dom z 4 obcymi mężczyznami

Thomas Mitchell to mechanik, który w razie potrzeby zastępuje kierowcę autobusu szkolnego w Clarksville, USA. Pewnego dnia, podczas takie zastępstwa, zauważył matkę, która z trudem pomagała córce na wózku wydostać się z domu.

Kilka stopni prowadzących na ganek były ogromnym utrudnieniem. Ten obrazek tak mocno zapadł mu w pamięć, że następnego dnia postanowił pomóc biednej rodzinie.

Kilka dni później skontaktował się z rodziną i zaoferował swoją pomoc w zbudowaniu rampy, po której dziewczynka mogłaby swobodnie wjeżdżać do domu. Thomas zebrał swoich znajomych i przyjechał gotowy do pracy.

Po kilku godzinach rampa była gotowa. Kiedy dziewczynka dowiedziała co zrobili obcy mężczyźni nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. Jej życie zmieniło się na lepsze. Dało jej to więcej samodzielności i ułatwiło codzienne wychodzenie do szkoły.

Być może dla Was taka rampa nie wydaje się niczym nadzwyczajnym jednak dla tej rodziny to ogromne ułatwienie. Podziwiamy Thomasa i jego znajomych i uważamy, że każdy powinien brać z nich przykład.

Share

Dodaj komentarz