96-letnia staruszka chciała sprzedać dom. Gdy agent przyjechał go wycenić, aż zaniemówił z wrażenia

Czasami pewne rzeczy wyglądają z zewnątrz całkiem zwyczajnie, ich wnętrze jest jednak zupełnie zaskakujące. Dokładnie tak samo jest też z tym domem!

Pewna 96-latka postanowiła sprzedać swój dom, w którym mieszkała przez 72 lata w Toronto, w Kanadzie. Czegoś takiego jak jego wystrój, jeszcze nie oglądaliśmy! Może nie każdemu przypadnie do gustu, ale trzeba przyznać, że jest bardzo konsekwentny i wyrazisty.

Z zewnątrz nic nie zapowiada jakichkolwiek zaskoczeń, prawda? Spójrzcie jednak na zdjęcia ze środka, niesamowite!

1

Już od progu uderza wyjątkowy styl wnętrza oraz absolutna dbałość o szczegóły. Kobieta mieszkała w nim aż przez 72 lata. Postanowiła go sprzedać dopiero po śmierci męża. Przez cały czas dom był remontowany tylko raz.

2

Po wejściu trudno oprzeć się wrażeniu, że oto przeszło się do innego wymiaru czasowego. Tu nadal panują w pełni lata 50-te. Wtedy taki pastelowy styl był bardzo popularny.

3

Właścicielka domu była z zawodu krawcową i dziewiarką. Niewątpliwie ma wyczucie stylu i potrafi urządzić wnętrze w bardzo spójny i estetyczny sposób, nie przeoczyła żadnego szczegółu.

4

Aż trudno uwierzyć, że nie ma w tym kierunku żadnego wykształcenia.

5

6

Każdy pokój to osobna całość ze świetnie dogranymi kolorami i stylem mebli, cały dom zaś przywodzi nam na myśl pudełko czekoladek.

7

Niemal wszystkie barwy to pastele, z przewagą pudrowego różu. Szafki w kuchni zostały wykonane na wymiar, podobnie jak oprawy oświetleniowe.

8

Kobieta powiedziała, że mąż brał udział jedynie w urządzaniu sypialni. Jesteśmy pod wrażeniem tego, że przez tyle lat nie znudziło mu się mieszkanie w domu jak dla lalek.

9

10

Taki pokój to marzenie wielu małych dziewczynek!

11

– Zawsze podobały mi się pastelowe kolory. Lubię harmonię i delikatność. Wolę też jasne barwy, – powiedziała kobieta.

12

13

Piwnica była chyba królestwem męża – jest tu spory barek, gdzie można zaszyć się na długo w męskim towarzystwie.

14

Cały dom jest bardzo uporządkowany, a wszystkie sprzęty są nadal w świetnym stanie!

15

Bardzo zadbany jest również ogród. Agencja nieruchomości wyceniła dom wraz z umeblowaniem na 575 tysięcy euro.

16

Sąsiedzi nawet nie zdawali sobie sprawy, koło jakiego domu mieszkają. Teraz masowo przychodzą go oglądać.

17

Trzeba przyznać, że wobec takiego wnętrza trudno pozostać obojętnym! Mamy nadzieję, że nowy właściciel doceni wyjątkowość wnętrza i zachowa je w dobrym stanie.

Share

Dodaj komentarz