4 najładniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich

Na każdym kroku słyszymy, że wygląd to nie wszystko. Przyjaznym usposobieniem jesteśmy w stanie nadrobić wizualne braki. I sporo w tym prawdy, ale badania potwierdzają, że ładnym żyje się zdecydowanie lepiej. Łatwiej im odnieść sukces zawodowy, towarzyski czy finansowy. Jednak to nie tylko kwestia genów i dbania o siebie.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które uważane są za… najbrzydsze. Oto lista, na której nikt nie chce się znaleźć

Jak przekonują eksperci skupieni wokół serwisu astrologicznego oroscopodioggiedomani.it, nasza atrakcyjność zapisana jest w gwiazdach już w momencie urodzenia. Niektórzy przychodzą na świat piękni, a inni pomimo starań nigdy nie będą zachwycać urodą. Komu pisany jest sukces?

Ranking piękna obejmuje wszystkie znaki zodiaku, jednak 4 z nich okazują się bezkonkurencyjne. Sprawdź, czy ty także wzbudzasz powszechny zachwyt.

STRZELEC

Przypomnijmy, że w zestawieniu przygotowanym przez astrologów ostatnie miejsce zajął Rak z wynikiem 1/10. Strzelec uzyskał maksymalną liczbę punktów. To chodzący ideał podziwiany przez wszystkich. Połączenie urody i nieskrywanego wdzięku. Uwodzi spojrzeniem, idealną twarzą, zgrabnym ciałem i można tak jeszcze długo wymieniać. Nie oznacza to jednak, że każdy chciałby mieć go dla siebie. Zjawiskowa uroda może przecież odstraszać.

BYK

On także zdobył 10 na 10 możliwych punktów. Mężczyzna spod tego znaku to wyjątkowy przystojniak, na widok którego mdleją wszystkie dziewczyny. Kobieta urodzona w tym samym przedziale czasowym z powodzeniem mogłaby startować w wyborach miss świata. To uniwersalna uroda, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci – spektakularny wygląd może sprawiać wrażenie, że jest nieco zarozumiały.

LEW

Kolejny ideał, ale w bardziej przystępnym wydaniu. Wynik 9/10 oznacza wyjątkową urodę, ale ta nie jest zbyt nachalna. Lew także podoba się niemal wszystkim, jest jednak bardziej charakterystyczny, niż uniwersalny Strzelec i Byk. Jego największą zaletą jest autentyczna skromność – rzadko spotykana u tak ładnych ludzi. Zdaje sobie sprawę, że wzbudza podziw, ale stara się tego za bardzo nie wykorzystywać. Cieszy się ogromnym powodzeniem, bo wydaje się bardziej przystępny.

BLIŹNIĘTA

O krok od perfekcji. Ten znak także został oceniony na 9 w 10-punktowej skali. Z tą różnicą, że im mniej o siebie dba – tym lepiej wygląda. Rozczochrane włosy, nieformalny strój i naturalność tylko dodają mu uroku. Po wizycie u fryzjera, stylisty i makijażysty może prezentować się zbyt sztucznie, a wtedy czar pryska. Najlepiej, gdy w ogóle się nie stara i jest po prostu sobą. Inni i tak będą mu zazdrościć.

Share

Dodaj komentarz